Jumpova Jumpova komentáře u knih

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Od knihy jsem moc nečekala, ale četla se strašně dobře. Příběh mě bavil, jen místy mi přišel vývoj událostí hrozně očekávaný, proto dávám 4 hvězdičky.

02.12.2019 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Kniha se krásně četla, moc se mi líbilo střídání pasáží mezi hospodyněmi a paní Skeeter. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Moc doporučuju k přečtení.

02.12.2019 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Na této knize je nejpoutavější fakt, že se příběh doopravdy stal. Nikdy jsem se s Corinne úplně nezžila, protože si nedokážu představit, že bych se tak bezhlavě zamilovala a opustila kvůli někomu svou zemi, jistotu a musela se přizpůsobovat jiné kultuře. Každopádně hodně poutavý příběh, který by si podle mě měl přečíst každý.

02.12.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Skvělá a čtivá kniha. Líbilo se mi propletení příběhů, které jsou ze života a absurdní náhody, které se v knize staly. Za mě super oddychovka.

02.12.2019 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kniha se mi četla hrozně dobře, bylo to pro mě určitým způsobem napínavé a návykové. Konec jsem chtěla trochu jiný, ale i tak mě na konci příběhu jedna věc hodně překvapila... Za přečtení stojí, ale za mě to není žádná extra bomba.

02.12.2019 3 z 5