jsemknihomolka jsemknihomolka komentáře u knih

Inferno Inferno Catherine Doyle

S těžkým srdcem sérii nechávám nedočtenou , autorka má zajímavé nápady které by člověka měli nutit pokračovat ve čtení , jenomže , jako kdyby nevěděla jak je napsat čtivě , jako kdyby všechna její energie šla do nápadů a ne do psaní .
Kniha se táhne , hlavní hrdinka je naivní a stačí jeden dotek a hnedka našim mafiánům leží u nohou. Vlastně pomalu nikdo z postav mě doopravdy nebavil , Nico je otravný , Luca je hrozně pomatený a neví co chce a o ostatních radši nemluvě.
Ovšem to co knize chybělo nejvíc je nějaká zápletka která by se nedala odhadnout 30 stránek dopředu.
Četla jsem si i o čem je 3 díl a teda, je vidět že autorka už opravdu neví jak více tu sérii protáhnout.

20.08.2023 2 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Těšila jsem se na ní ale nenadchlo mě to , jedno klišé za druhým až to snad ani není zdravé .

07.11.2022 1 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Mrzí mě že dávám takové hodnocení ale kniha mě nezaujala , jediné co se mi líbilo byla postava Šprýma a havrana . Moc zdlouhavé , knihu jsem odložila . Třeba se k ní někdy vrátím .

26.07.2022 2 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Tato kniha je napsaná pro moji věkovou kategorii ale musím říct že hruza . Nápad výborný , miluju vlkodlaky , twillight a takové věci ale ten příběh je jak špatně napsaný wattpad příběh . Všechno je moc zdlouhavé a takové nudné . Za mě rozhodně ne .

30.03.2022 1 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Od této spisovatelky jsem milovala "jsme všichni sněhové vločky?" ale toto , to bylo zklamání . Je možné že se mi nelíbil nápad nebo je to jen divně napsané . Nejhorší na tom byl přístup rodiču a jejího bratra . Za mě nic moc.
Třeba se ke knížce dostanu za pár let a pochopím ji .

27.06.2021 1 z 5

Příručka pro šikovné holky Příručka pro šikovné holky Michéle Lecreux

Tuto knihu mám velmi ráda , ilustrace jsou nádherné a nápady velmi originální .
Bohužel dávám jen 4 hvězdičky protože tipy jsou zde spíše pro lidi co bydlí u moře .
Knihu doporučuji.

15.05.2021 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

Miluju tudle serii , za mě rozhodně 6/6

11.05.2021 5 z 5

Malý humorista Malý humorista Jan Nejedlý

Knihu mám koupenou a musím říct že se vždy hodně nasměju ! Doporučuji !

24.03.2021 5 z 5

Bára krotí rodinu Bára krotí rodinu Milena Durková

Knihu jsem četla asi před rokem , ale vím že kdybych nevěděla co číst nebo bych neměla žadné nové knihy , šáhla bych po tédle knížce .

Caraval Caraval Stephanie Garber

Na knihu jsem se těšila , ale veliké zklamání . Děj je hrozně zmatený , a napsaný ze zvláštního úhlu . Veliká škoda neuvyužitého potenciálu.

05.08.2021 1 z 5

Opak věčnosti Opak věčnosti Justin A. Reynolds

Začátek knihy byl užasný , ale po pár stránkách jsem se začala v knížce motat , má rád Kate nebo Jillian ? Má Jillian ráda Jacka nebo Frannyho ? po 71 stránce jsem to vzdala .
Za mě až moc složité .

29.06.2021 1 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Nudné , styl psaní mi nesedl .

02.06.2021 odpad!

V hlavě v pohodě - Péče o duševní zdraví pro teenagery V hlavě v pohodě - Péče o duševní zdraví pro teenagery Louie Stowell

Knihu jsem si koupila před pár měsícemi a taky jsem ji hned přečetla . Kniha je nádherně ilustrovaná , bohužel pro mě je tam toho poučného , hodně málo.
Ale i tak knihu doporučuji !

15.05.2021 3 z 5

Džínový deník Džínový deník Zuzana Šulajová

Miluju tuto knihu ! Doporučuji !

24.03.2021 5 z 5

Džínový deník: chaos v hlavě Džínový deník: chaos v hlavě Zuzana Šulajová

Druhý díl i ten první jsem si zamilovala , přečetla jsem oba díly dvakrát a určitě ne naposledy , jediné co mě mrzí je že ostatní díly nejsou v češtině .

23.03.2021 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Zvláští ale dojemná kniha , za jedno přečtení to stojí .

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

Do knihy se mi nepodařilo začíst .

23.03.2021 1 z 5

Tweety s city Tweety s city Elizabeth Rudnick

Knihu jsem četla asi pul roku zpátky ale vím že se mi moc líbila .

23.03.2021 3 z 5

Penny Vostrá - Poplach na horské dráze Penny Vostrá - Poplach na horské dráze Ulrike Rylance

Skvělá kniha na zabití času .

23.03.2021 4 z 5

Penny Vostrá - Nic není nemožné Penny Vostrá - Nic není nemožné Ulrike Rylance

Knihu jsem přečetla dvakrát a klidně bych si ji přečetla znovu .

23.03.2021 5 z 5