_Joker_ _Joker_ komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Pro mě asi nejoblíbenější kniha od českého autora. Do teď si pamatuju jak jsem recitovala některé básně. Prostě klasika. :)

23.02.2018 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Asi jediná kniha, která mě opravdu bavila z výběru na maturitu. :) A filmové zpracování je také velmi povedené.

05.02.2018 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Nečekala jsem takový konec. :/ Kniha byla celkem zajímavá :) vybráno na maturitu.

05.02.2018 5 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Opravdu silný a smutný příběh. Do teď nechápu jak někdo může být tak krutý na nevinné dítě. Příběh mě neskutečně dostal.

05.02.2018 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvělá detektivka! :) sice některé popisné části byly poněkud zdlouhavé ale dalo se jimi prokousat :) rozhodně touto knihou nekončím a přečtu i další.

26.05.2017 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Krátká kniha s nádherným přiběhem. Nevzdávat se a jít si za svým i když to nemusí dopadnout podle našich představ. Takovéhle knihy mám ráda. Nepřečtete si jen děj a tím to končí ale vezmete si z ní i něco do života.

23.04.2017 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

K tého knize jsem se už hodně dlouhou dobu chtěla dostat. Podařilo se mi to až díky kamarádce, která mi ji půjčila se slovy, že ji na 50 stránce musela zavřít, protože to na ni bylo moc. Já ji naopak přečetla až do konce a nelituju. Je to jako dívat se na porno jen s tím rozdílem, že si to čtete. :D Za mě palec hore.

13.04.2017 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Senzační kniha s humorným dějem. Jakožto fanoušek filmové verze jsem neváhala přečíst i knihu. :) Ráda se k ní opět někdy vrátím :)

04.04.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Upřímně tato kniha mě hodně zaujala. :) Sice pár věcí se dalo předvídat ale konec mě dostal. Doma už mám druhý díl, tak doufám, že nebudu zklamaná :)

03.03.2017 4 z 5

Musím říct, že na tuhle knihu jsem se vážně těšila a nezklamala :) . Opravdu povedený děj a konec naprosto impozantní :) . Při čtení jsem vystřídala snad všechny emoce :D . Co k tomu ještě dodat? Snad jen: Obladi Oblada! ;-)

28.10.2016 5 z 5

Exorcista – Souboj s ďáblem Exorcista – Souboj s ďáblem William P. Blatty

Určitě jsem tuhle knihu nečetla naposled. Je prostě skvělá! :) Sice začátek se poněkud táhne ale potom vám běhá mráz po zádech. :) Rozhodně doporučuju přečíst!!

07.09.2016 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

K této knize jsem se dostala díky kamarádovi, který mi ji doporučil. Předem mě varoval, že příběh je poněkud drsnější a je velká šance, že se mi nebude líbit. Opak je ale pravdou. :) Sice začátek byl trochu nezáživný ale pak jsem knihu nemohla dát z ruky! :) Moje první a určitě ne poslední kniha od Nesba.

07.09.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Opravdu zajímavý a dojemný příběh. Už dlouho jsem chtěla tuto knížku přečíst a jsem ráda, že jsem se k tomu dostala. Určitě doporučuju, stojí to za to :)

07.09.2016 4 z 5