Jirulka Jirulka komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Chtěla jsem knihu odložit, přišlo mi to o ničem. To se ale změnilo po nějakých 200 stranách, pak už jsem se nemohla odtrhnout. Neměla jsem tušení kdo je vrah,takže se konalo i překvapení. Dávám plný počet hvězdiček za zápletku a za první a poslední stránku knihy

03.12.2018 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

O této knize jsem hodně četla a slyšela až jsem neodolala a musela si ji sehnat. Četlo se to samo, ani chvíli jsem se nenudila, byla jsem napjatá jak to dopadne a už se moc těším na další díl, snad tu bude za chvíli. Umím si představit, že by tahle série byla zfilmována.

17.11.2018 5 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Nechápu co na tom pana King vyděsilo k smrti..

09.10.2019 1 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Nakonec to nebylo tak špatné, příjemná oddechovka, jen by to chtělo ubrat pár stran a četlo vy se to ještě lépe..

24.08.2019 4 z 5

Prodám manžela... Zn. spěchá Prodám manžela... Zn. spěchá Alena Jakoubková

Příjemná oddechovka

12.08.2019 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Příběh očima Hope se mi líbil více, ale to bylo asi tím, že jsem u příběhu Holdera už věděla o co tam půjde..

24.03.2019 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Super! Kniha mě moc bavila, i když si myslím, že je Easton fakt kus vola! Na co sáhne to pokazí..

16.03.2019 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Nechybí v ní láska, tajemství a šťastný konec jako v pohádce. Líbí se mi autorčin styl psaní

09.03.2019 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Mně se to líbilo, četlo se to samo. Jediné co se mi nelíbilo byl konec, čekala jsem happy end..

28.02.2019 5 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Děj se mi zdál zbytečně natahovaný a místy to byla nuda, hlavně když se jednalo o natáčení. Ale jinak se to četlo dobře, jen by tomu opravdu neškodilo ubrat pár stránek

27.02.2019 3 z 5

Host Host Andreas Winkelmann

Byly kapitoly, které mě moc nebavily, pak to zase bylo super a tak se to střídalo. Konec se mi docela líbil, ale myslím, že rychle zapomenu na děj knihy

03.02.2019 3 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Příběh, který pohladí po duši. Sice určené pro děti, ale i mě se to jako dospělákovi moc líbilo :)

28.01.2019 5 z 5

Ticho nemá ozvěnu Ticho nemá ozvěnu Zdeněk Hanka

To byla taková jednohubka, ale čtivá, přečteno na jeden zátah. Konec se mi zdál těžko uvěřitelný, ale jinak nemám co knize vytknout

26.01.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Této knize vadí hodně špatný rozjezd, který by mohl kde koho odradit od čtení, malém jsem odložila a říkala si co na tom maji, že je to označováno jako bestseller? Zhruba do 100 stran mě to nebavilo, ale pak se to rozjelo a nešlo odložit. Za mě osobně super thriller se skvělou obálkou!!!

25.01.2019 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Nečekala jsem od toho zázraky a dostala jsem oddechové čtení, párkrát jsem se i usmála. Spousta matek se v tom určitě najde..

11.01.2019 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Robert Bryndza opět nezklamal

03.01.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Slabé, ze začátku nudné. Konec to jakžtakž zachránil

09.12.2018 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Pro mě super thriller, nenudila jsem se ani chvíli, konec mě spíš rozesmál jak mu náhoda hrála tak dobře do karet. Ale jsem spokojena s tím jak to dopadlo. Dám si tohoto autora do hledáčku a ráda si id něj zase něco přečtu :)

02.12.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Super thriller plný zvratů

30.11.2018 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Byla mi doporučena, jinak bych se k ní asi nedostala. Dojemný příběh ze života, který se mi líbil, i když byl smutný. Myslím si, že děti, kterým je tato kniha určena nepochopí myšlenku této knihy..

18.11.2018 4 z 5