jindrusa jindrusa komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Výborná kniha, přečteno jedním dechem za 2 dny :-) Jsem zvědavá na další díly. Srovnání s Larssonem mi přijde trochu mimo, je to úplně jiný styl!!!! Tohle je ryzí detektivka, jednoduchá, přesto čtivá a plná překvapení.

08.02.2016 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Líbilo, nemám pocit, že by byla horší než předchozí. Prostě dobrá detektivka pro zimní večery.

28.01.2016 5 z 5

Navzdory mým blízkým Navzdory mým blízkým Raphael Selbourne

Jsou věci, který asi nikdy nepochopím. Nicméně kniha je napsána čtivě.

27.01.2016 4 z 5

Hříchy rodu Borgiů Hříchy rodu Borgiů Sarah Bower

zas trochu jiný pohled na rodinu Borgiů, chvílemi možná zbytečně moc popisné, ale jinak se mi kniha líbila.

23.01.2016 4 z 5

Hranice důvěry Hranice důvěry D. P. Lyle

Super, napínavé, čtivé!!!

04.01.2016 5 z 5

Léčka Léčka Åke Edwardson

To se nedá!!!! Odkládám...

27.11.2015 odpad!

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Nenáročná povídka na 2 hodiny. Neurazí, nenadchne!Tohle bych si teda ale sama nekoupila, to bych byla pěkně naštvaná. Ještěže existují knihovny :-)

13.10.2015 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super knížka ze života!!!!

13.10.2015 5 z 5

Hrůza, hnus a to si ještě myslím, že vše řečeno nebylo!!! :-(

28.09.2015 5 z 5

Stařík mně bavil víc.

16.08.2015 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

To, že bych si knihu pořídila mně napadlo až nedávno v době, kdy opakovali Show Jana Krause a P. Hartl tak byl jako host. Rozhodně nelituji, měla v sobě jak trochu peprný humor, tak i spoustu lidskosti. Určitě zůstane v mé knihovně.

07.08.2015 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Moje první kniha od autorky. Napínavé do poslední chvíle. Určitě si přečtu i další.

03.07.2015 5 z 5

Geniální! !!!

24.05.2015 5 z 5

Geniální! !!!

24.05.2015 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha nezklamala, přesně takovou pecku jsem čekala!!!

27.04.2015 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Limonáda :-)

17.04.2015 3 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Krásné završení celé ságy.

31.03.2015 5 z 5

Lodní ranhojič Lodní ranhojič Wolf Serno

Tak si říkám, jak je možné, že mi tato sága v minulosti unikla!!! Strhující příběh plný zvratů.

10.02.2015 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Kniha mě trochu zklamala, poslední příběh mě už moc nebavil. Ale i tak si myslím, že autorův svět je fenomenální.

07.01.2015 3 z 5

Krev a stříbro Krev a stříbro Sabine Ebert

Ani v tomto volném pokračování mne autorka nezklamala. Poutavý příběh jejich hrdinů na pozadí historických událostí!!!!

04.12.2014 5 z 5