jaroiva jaroiva komentáře u knih

Od knoflíkové dírky k rozluštění záhady Nazca Od knoflíkové dírky k rozluštění záhady Nazca Jiří Sonnek

Výborná knížka. Přečetla jsem jedním dechem. A ještě i poslední kapitola mě přesvědčila o tom, že jsem vybrala správně, co si přečíst. Poutavé a zajímavé. Věřím, že to bude všechno pravda.
Trocha "technické archeologie" aneb pohled na vykopávky z poněkud jiné strany, který může vést (a taky vede) k zajímavým závěrům a osvětlení daleké historie.
Jako nadšený návštěvník planiny Nazca jsem hltala každé slovo knihy. A pan Sonnek dokázal i to, že jsem přehodnotila své přesvědčení o možném vzniku obrazců nejen na Nazce.

01.11.2016 5 z 5

Vysoká škola hubnutí Vysoká škola hubnutí Edita Sipeky

Editu Sipeky jsem měla možnost potkat osobně - byla skvělá a temperamentní, obě její knížky jsou fajn, ale naživo byla prostě nej...

24.06.2016 5 z 5

nascanovala jsem si knihu a papírovou verzi v rámci úklidu poslala dál :)
Už jsem četla hodně knih o uklízení, hodně věcí jsem už předtím vyhodila, ale po náletu na věci vyzbrojená metodou "nech si jen to, co Ti dělá radost", se ode mne stěhuje spousta věcí i knih, které jistě budou dělat větší radost jinde. Vyhazovat knihy snad do popelnice, na to nemám, proto jsem vlastně přišla i na tento server, kde se dá nějakých přebytků zbavit smysluplně.

20.06.2016 4 z 5

Mravenci Mravenci Bernard Werber

Jedna z nejlepších knížek, kterou jsem kdy četla, žánr na pomezí detektivky a přitom v zajímavém prostředí, nečekané rozuzlení... doporučuji

17.06.2016 5 z 5