jarkaska Online jarkaska komentáře u knih

Sladce, slaně, boubelatě Sladce, slaně, boubelatě Martina Kynstlerová

Knihu jsem si koupila, protože jsem tuto řadu soutěže sledovala a Martina ze začátku nebyla mou favoritkou. Později mě upoutala svou bezprostředností. A tak. když jsem si knihu prohlédla, už jsem ji nepustila. Mám ráda jednoduché recepty. Už jsem vyzkoušela bublaninu a chystám se na další z receptů. Lákají mě jak sladké, tak slané. A tak Vám všem přeji dobrou chuť.

10.07.2022 5 z 5

Smrtící imitace Smrtící imitace J. D. Robb (p)

Opět super příběh. Snažím se, abych knihy četla tak jak jsou po sobě. Na některou musím i čekat. Ale vždy to za to stojí, protože každá mě vtáhne do děje zjistit kdo je vrah.
Tato série nikdy nezklame.

03.06.2022 5 z 5

Nedívej se dolů Nedívej se dolů T. M. Logan

První kniha od autora, podle komentářů jsem si řekla, no to jsem si zase něco půjčila.
Ale kniha mě tak pohltila, že jsem ji nedokázala odložit, protože jsem chtěla vědět co nejrychleji konec. Ten byl překvapení.

03.06.2022 5 z 5

Můj recept na dlouhověkost Můj recept na dlouhověkost Zita Kabátová

Pěkné čtení od paní Zity Kabátové. Kniha se mi moc líbila.

23.05.2022 5 z 5

Vražda v bílém Vražda v bílém Mary Higgins Clark

I když vraha jsem znala od začátku, knihu jsem četla doslova jedním dechem. Každou volnou chvilku jsem ji brala do rukou. Opět jedna ze skvělých knih této autorky.

16.04.2022 5 z 5

Má veselá jitra Má veselá jitra Ivan Klíma

Knihu povídek jsem si vybrala v rámci ČV. Nebylo to špatné, některá povídka se mi líbila víc, jiná méně, zkrátka je to poznamenané dobou

16.02.2022 3 z 5

Krtek a zajíček Krtek a zajíček Zdeněk Miler

Opět další z pěkných příběhu krtečka.

13.02.2022 5 z 5

Chytrá horákyně Chytrá horákyně Božena Němcová

Další z krásných pohádek mého dětství. Ráda jsem si ji přečetla i teď.

09.01.2022 5 z 5

Dobrodružství na Měsíci Dobrodružství na Měsíci Mary Pope Osborne

Poslední z příběhů Aničky a Kuby. Tentokrát je magický domeček přenesl na Měsíc. Všechny příběhy se nám moc líbily.

22.08.2023 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Další pěkná kniha této série. Líbilo se mi popichování mezi Sidney a Vaughnem. Už se těším na další knihu série.

19.02.2023 5 z 5

Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce kolektiv autorů

Vnučka si půjčila v knihovně a tak jsme četly před spaním, když jsem je hlídala. Dobře se usínalo.

16.10.2022 4 z 5

Neohrožený Mikeš Neohrožený Mikeš Božena Němcová

Další pěkná pohádka Boženy Němcové, která se stala předlohou filmové pohádky O statečném kováři v hlavní roli s Pavlem Křížem. A viděla jsem i muzikálovou pohádku Městského divadla Brno, bylo to také moc hezké.

20.06.2022 5 z 5

Krtek a paraplíčko Krtek a paraplíčko Hana Doskočilová

Další příběh krtečka, tentokrát jak našel paraplíčko.

12.04.2022

O Smolíčkovi O Smolíčkovi Božena Němcová

Další pěkná a zároveň poučná pohádka Boženy Němcové, kterou by měl každý z dětství znát. A kdo ne, tak ať si ji přečte.

27.01.2022 5 z 5

Hoď se do pogody Hoď se do pogody Sandra Pogodová

Knihu jsem prvně začala číst, ale něco mi k tomu chybělo. A tak jsem si v knihovně půjčila audioknihu. Povídky vyprávěné Sandrou Pogodovou a Janem Kanyzou, některé i tatínkem Richardem Pogodou, to bylo to pravé. Nemohu říct, že se mi všechny líbily, ale poslech byl pro mne lepší něž když jsem knihu četla.

25.10.2023 3 z 5

Martinka jezdí na koni Martinka jezdí na koni Gilbert Delahaye

Tak toto bylo něco pro naše holky, které také jeden čas jezdily na koních. Bohužel z časových důvodů musely přestat.

31.08.2023 5 z 5

Martinka v zoo Martinka v zoo Gilbert Delahaye

A opět Martinka, která byla s Tomášem a pejskem Alíkem navštívit ZOO. Pěkné čtení.

26.07.2023 5 z 5

Martinka v nemocnici Martinka v nemocnici Gilbert Delahaye

Další příběh malé Martinky, tentokrát z prostředí nemocnice. Holkám se moc líbil. Nádherné ilustrace.

27.06.2023 5 z 5

Zkouška důvěry Zkouška důvěry Nora Roberts

Nora opět nezklamala. Kniha se pěkně četla, vraha jsem odhalila dobře. Romantika spojená s detektivkou, to mám os spisovatelky ráda.

26.06.2023 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Další z pěkných knih od Sandry Brown. Tentokrát šlo o příběh detektiva Dodge z předchozí knihy Ostrý střih. Kniha se mi líbila, bylo tam napětí i romantika.

01.04.2023 5 z 5