Jarka 55 Jarka 55 komentáře u knih

Legenda o Brokenu Legenda o Brokenu Caleb Carr

Trochu nezvykle od autora Psychiatra a Anděla temnoty ,ale mně se to líbilo .

25.03.2018 5 z 5

Zákony života platné pro celý svět Zákony života platné pro celý svět John Templeton

Dobrá kniha kéž bychom se podle ní všichni řídili.

02.12.2017 5 z 5

Čierna a strieborná Čierna a strieborná Paolo Giordano

Mám rád tohoto autora . Toto dílo sice není tak dobré jako kniha Tělo ,ale přesto musím uznat ,že Paolo má velmi osobitý styl a jeho vykreslení postav je velice precizní . Tato kniha není výjimkou spíš mě tolik nezaujala kvůli tématu než ,že by byla špatná. Přesto dávám 80%.

21.09.2017 5 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Pro mě super knížka ,vlastně první knížka od Coelho ,co mi sedla. Za mě 5x hvězdička

06.09.2017 5 z 5

Lord Horor Lord Horor David Britton

Docela netradiční zobrazení hororu.

06.07.2017 5 z 5

To veliké zlé město To veliké zlé město Ed McBain

Klasika Ed nikdy nemůže nic pokazit.

01.06.2017 5 z 5

Originální dílo ,zajímavé a film také nebyl špatný. Knížka je podle mně lepší. Mám rád tajemné domy ,kouzla a ty defektní dětičky ,tak to mohu.

Feťák Feťák William Seward Burroughs

Pro mě super knížka . Je to pro mě zajímavé porovnání s moderní dobou ,kdy tato problematika je stále aktuální.

01.06.2017 4 z 5

Sněhová koule: Warren Buffett a škola života Sněhová koule: Warren Buffett a škola života Alice Schroeder

Knihu jsem neprečetl celou nebylo to pro mě až tak zajímavé ,jak jsem čekal.

01.06.2017 2 z 5

Perníková chaloupka Perníková chaloupka Carin Gerhardsen

Super knížka ,první díl mě nalákal a až do třetí knihy série jsem byl velmi spokojen ,potom už se mi série moc nebrala.

Spi, děťátko, spi Spi, děťátko, spi Carin Gerhardsen

Pěkné čtení až do tohoto dílu se mi série líbila ,ale potom už moc ne. Navíc pozor -není to ukončené a zatím není ke dni 1.6.2017 počítáno s posledni knihou série !

01.06.2017 4 z 5

Vražda jako krásné umění Vražda jako krásné umění Thomas de Quincey

Jiný.....! Mám rad dekadentní dobu. Rad čtu cokoli z teto doby anglického tajemného a v tomto případě velmi odlišného . Jiného.

13.08.2016 5 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Kniha se mi dobre četla. Velmi napínavé - dávám plny počet.

09.04.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a moc se těším na film.Mam rad tento druh příběhu ,kdy autor popisuje rozpadlé opuštěné stavení a vy najednou zjistite,ze ono zas tak moc opuštěné neni...

11.03.2013 5 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

První dil a druhy dil je opravdu napínavý . Dobry nápad na knihu. Treti dil ma divny konec a čtvrtý dil tím divnym koncem začíná ,tak jsem knihu odložil a ani jsem ji nedočetl .
David

05.03.2013

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Film dobry ,kniha moc dobra.

04.03.2013

Svět v 21.století Svět v 21.století Paul Michael Kennedy

Opět vynikající není to pad velmoci ale super .

09.05.2020 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Knihu jsem četl už dávno ,ale nedávno jsem si přečetl i komiksovou podobu.
Zášť ,kterou jsem od začátku choval k těm dvoum sourozencům me tak zneklidnovala ,že jsem se nemohl dočkat nějaké situace ,kdy se jim to alepoň trochu vrátí ....viděl jsem i seriál a komiks také nebyl špatný .

04.07.2018

Morella Morella Edgar Allan Poe

Horor na tu dobu typicky .
Zemře Morella a potom i dite ,které porodila .
Dochází k tomu ,ze matka si po smrti vleze do těla své dceři a to pri křtu ,který měl zabránit zlu ,ale nakonec nic Morellu nezastaví .

03.07.2018

Pražské pověsti Pražské pověsti Václav Cibula

Knihu znám od malička .
Dostal jsem ji od pana Cibuli i s podpisem .
Mamka mi četla jednotlivé pověsti před spaním .

03.07.2018