Januli Januli komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Vzhledem k tomu, že jsem Manželé od vedle ještě nečetla, tak nemůžu srovnat, ale za mne čtivě napsané, krátké kapitoly mi vyhovují a libilo se mi závěrečné rozuzlení. I když některé situace byly citelne a odhadnutelné, tak jsem s knihou spojlkojena. Dávám 4*, topka to úplně není.

12.04.2018 4 z 5

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Mě se kniha líbila. Líbilo se mi, že se autorka zmiňuje o postavách z minulých knih. I příběh mě bavil. Některé situace byly čitelné (Myrta), ale to mi nevadilo. Akorát moc nemusím tu červenou knihovnu, kterou autorka prolíná do detektivek, ale hold už je taková. Ta mě slabší 4*.

01.04.2018 4 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

První část knihy mi přišla čtivější než druhá. Hlavní hrdinka Hana mi přišla naivní až moc. Konec sladký.

25.01.2018 3 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Měla jsem celkem zmatek ve jménech, ale i když se knížka trochu lišila, než na jaké jsem od L. Jackson zvyklá, tak se mi celkem líbila. Možná se mohlo ubrat na pár kapitolách.

23.01.2018 3 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Popisy Ostravy mě potěšily, ale kniha jako taková mi nic moc nedala. Zbytečně moc postav, nedotahnutý závěr, klidně by zasloužil více stran a propracovanosti. Vraha jsem odhadla, takže mě nepřekvapil.

28.12.2017 2 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět super.

09.12.2017 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Za mě by kniha mohla mít klidně ó 100 stran méně. Ale četla se mi dobře.

09.12.2017 4 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Nenadchne ani neurazí. Spoustu věcí předvídatelných i když je fakt, že "vraha" jsem netrefila.

29.11.2017 3 z 5

Záhada zadního pokoje Záhada zadního pokoje Katarína Gillerová

Spokojenost, knížka se dobře četla, líbilo se mi prolínání přítomnosti s Kristyninou minulostí.

25.11.2017 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Moc se mi líbí knihy CH. Cartera a ani tahle nebyla výjimkou. Líbí se mi styl psaní a každá kapitola Vás nutí pokračovat dále a knihu odložíte až po přečtení. Ale musím dát jen 4 hvězdy, Zloba se mi líbila více.

20.11.2017

Pro jednu noc Pro jednu noc Andrea Rimová

Jako oddych celkem dobrý, ale přišlo mi to takové americké... preslazene a nadsazené.

01.11.2017

Oheň Oheň Jane Casey

Závěr se mi líbil a klidně si přečtu další knihu od autorky.

09.10.2017 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Knížka velmi čtivá a závěr překvapující :) doporučuji

16.03.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Knížka, která se čte sama. Moooc dobrá.

22.09.2016 5 z 5

Podle nových pravidel Podle nových pravidel Tilly Bagshawe

Někdy zbytečně dlouhé pasáže, jinak knížka se četla dobře, jen konec se mi zrovna dvakrát nelíbil.

03.11.2014 4 z 5

Smrtící vize Smrtící vize J. D. Robb (p)

Výborná, napínavá, vtipná, ale i dojemná.

21.10.2014 4 z 5

Každý má motiv Každý má motiv J. D. Robb (p)

Dobré čtení, autorka nezklamala.

16.10.2014 4 z 5

Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Alena Jakoubková

Já tedy nevidím až moc velký rozdíl mezi jinými knihy autorky. Možná jen ten "děj" je trošku složitější, ale už od první strany knihy víte, že bude happy end :-D

18.05.2024 3 z 5

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

(SPOILER) To byla mrcha. Ale fajn počtení. V jednu chvíli jsem Oldřicha litovala pak zase na něj nadávala. Paní autorka však Hedu bravurně popsala.

15.04.2024 3 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Kniha je taková jednohubka. Dobře se čte, rychle se čte. Příběh mě bavil, chvílemi si myslíte tohle není tohle. Autorka závěr možná přepískla, ale Noru popsala bravurně, protože u ní taky nevíte jaká je a co od ní čekat. Podle níže psaných komentu je Pomocnice mnohem lepší, no už se těším. :-)

25.03.2024 3 z 5