Příliš tenkej led přehled

Příliš tenkej led https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9214/bmid_prilis-tenkej-led-yEp-9214.jpg 4 189 189

Lucie se snaží vyrovnat se smrtí své milované sestry Dity, která za podivných okolností spáchala sebevraždu utopila se daleko od domova, ve městě, se kterým neměla nic společného. Lucie pochybuje, že se Dita zabila sama, ráda by dokázala, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Když pak objeví sestřin deník a kdosi neznámý jí tajně přinese sestřiny osobní věci, její nedůvěra získá téměř hmatatelný rozměr Lucie se na vlastní pěst pustí do pátrání. S překvapením zjišťuje, že toho o sestřině minulosti věděla velmi málo. Také netuší, že jí samotné půjde o život...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příliš tenkej led. Přihlašte se a napište ho.

BalanceT
23.11.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila, přečetla jsem za dva večery. Musím si ještě něco od autorky přečíst.

Ptaca
28.10.2023 5 z 5

jo, dobrý

medlovice
30.03.2022 3 z 5

Tak toto není detektivka ani z jednoho procenta, Ženský román o dětech a starostech s nimi . Pořád se řeší jen Terezka a Davidek , co s nimi bude, kdo si je vezme a kdo víc křičí. Toho má každá ženská za celý den dost. ! Někde u stránky 120 se něco stane a jinak zas nic. Děj se neposunuje, postavy se mi pletly kdo je kdo a dočíst bylo pro mě utrpení. A to jsem so knihu koupila , protože Bílá tma a Klejinka byly prostě výborné. Nedala bych ani jednu hvězdičku , proto nedávám vůbec nic jen vyjadřuji své zklamání.

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Kniha Příliš tenkej led v seznamech

v dalších seznamech1x