januchka januchka komentáře u knih

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Kniha byla celkem ctiva, plna napeti, ale zaver pritazeny za vlasy. Snizuje celkove hodnoceni, vicekrat cist nebudu. Za zaver bych ohodnotila knihu jednou hvezdickou, zkazil mi dojem z knihy.

01.01.2023 2 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Davam 4 hvezdicky z 5 predevsim za posledni tretinu, ktera oproti predchozim 2/3 byla slabsi (predevsim rozhovor detektiva s vrahem a cele vyusteni pribehu).
Kazdopadne knizka je velice ctiva, precteno na jeden zatah, neslo se odtrhnout :-). Takze ve vysledku velka spokojenost a doporucuji.

05.03.2022 4 z 5

S tichým souhlasem S tichým souhlasem Brian Haig

Bohuzel mne kniha nenadchla. Dej se postupne rozmelnoval a rozmelnoval, osobne bylo pro mne utrpeni knizku docist. Zpocatku byla kniha super, uprostred utrpeni, na zaver se dej opet konecne rozjel.

10.06.2021 1 z 5

Píšťalka Píšťalka John Grisham

Pomalu se rozbihajici dej, ktery se rychle rozjel. Napinave, poutave cteni. Doporucuji, za mne naprosta spokojenost.

30.05.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Velice ctiva a napinava knizka od dua Lars Kepler. Prectete jednim dechem ;)

21.02.2021 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Velky plus za napeti a ctivost. Nelibilo se mi pouze zmrtvychvstani Jurka, ktere mi prislo nerealne. Jinak je knizka super, nesla temer odlozit :).

06.01.2019 5 z 5

Jsem mrtvý, neplačte Jsem mrtvý, neplačte Helena Rytířová

Mne se knizka libila, pokud odhlednu od znalosti vojenskych faktu, predmetem knihy je predevsim vyliceni psychickych postoju hlavniho hrdiny, jeho syna, obecne cloveka ve valce, zmaru. A psa. Psa mi bylo lito, v knizce autorka dobre vylicila absurdity valky a utrpeni lidi a zvirat. Bylo to smutne cteni, i kdyz lze uzavrit, ze pribeh relativne dobre dopadne.

27.12.2018 5 z 5

Kam patříme Kam patříme Emily Giffin

Mne se to libilo, bylo to ctive. Tema zajimave, takova oddychovka. Za mne super, prvni setkani s autorkou, knizka mne mile prekvapila. Konec zustal otevreny, na druhou stranu ani v zivote nebyvaji zadne nalinkovane happyendy :-)

27.12.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha mne nadchla - od jeji druhe poloviny ma spad, je promyslena, napinava. Zaver prekvapivy. Opravdu velmi povedena knizka.

26.01.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zpocatku byla kniha napinava a ctiva az na jeji konec - ten mi prisel zbytecne prekombinovany.

25.01.2018 3 z 5

Isabela: Neohrožená královna Isabela: Neohrožená královna Colin Falconer (p)

Mne se to libilo :-). Je to ma prvni knizka od tohoto autora, takze nemohu srovnavat, ale je to pomerne ctiva knizka. Jako oddechovka na dovolenou idealni.

25.01.2018 4 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Zklamani, pribeh rozvlacnely, zaver prekombinovany. Tato kniha se Tess moc nepovedla.

26.09.2017 2 z 5

Galerie zločinu II - Tajemství policejních protokolů Galerie zločinu II - Tajemství policejních protokolů Jan Stach

Uzasna knizka!

06.08.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mne se knizka moc libila. Byla jsem zvedava, zda po te vydatne reklame bude stat za precteni. Musim uznat, ze knizka je ctiva, hezky psana, pouze misty mne osobne prijde depresivni.

04.08.2017 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

David Lagercrantz si rozhodne nezvolil jednoduchy ukol. Presto se jej dle meho nazoru zhostil se cti. Nelze ocekavat naprosto shodny literarni pristup, ale Lizbeth opet v knizce ozila, knizka se cetla velmi dobre, poutave. Za mne super.

01.08.2017 4 z 5

Pohrdání Pohrdání Alberto Moravia (p)

Nenadchlo, zklamalo. Vrcholne nudne pasaze - velmi caste pasaze na tema - miluje mne, nemiluje, proc mne nemiluje.

10.07.2017 1 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Prestoze je kniha velmi oblibenou klasikou, osobne mne kniha nenadchla, nektere pasaze jsou vynikajici, ale nektere lze cist se sebezaprenim. Zdlouhave.

10.07.2017 2 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Bohuzel, knizka mne moc nezaujala. Ocekavala jsem napeti ve stylu Larse Keplera.

05.01.2017 3 z 5

Řím Řím Sari Gilbert

Vynikajici, komplexni a podrobny pruvodce Rimem.

25.10.2016 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Super pokračování prvního dílu. Postava Lisbeth dostává větší prostor a kraluje. Strhující, čtivé, doporučuji.

04.01.2014 5 z 5