Janinka68 Janinka68 komentáře u knih

Vděčností k úspěchu Vděčností k úspěchu Pam Grout

Knížka je napsána hezky lehce. Co me velmi potěšilo, tak ze jsou v knížce praktické návody, není to jen spousta teorie, ale nabádá vás opravdu ke změně. Za me velmi doporučuji.

08.04.2023 5 z 5

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Příběh se zdál ze začátku velmi dobrý, poté byl ale až moc zdlouhavý a konec mě upřímně trošku zklamal.

19.01.2019

Miluju Tě, protože mě živíš Miluju Tě, protože mě živíš David Llorente

Název a obal knihy mě od knížky odrazoval, nicméně na doporučení jsem si jí přečetla a mohu říct, že 90% knihy jsem měla pusu otevřenou. Neuvěřitelně napsáno. Nikdy jsem nečetla nic podobného, ten styl psaní, prostě dokonalé. Vřele doporučuji.

08.10.2018 5 z 5

Město policajtů Město policajtů Karin Slaughter

Kniha se mi velmi líbila. Četla se opravdu dobře.

13.06.2018 5 z 5

Rukojmí ISIS - Třináct měsíců v zajetí teroristů Rukojmí ISIS - Třináct měsíců v zajetí teroristů Puk Damsgard

Kniha mě upoutala. Jde o strašlivý příběh, který je přesto napsán velmi čtivě.

08.06.2018 5 z 5

Realita násilí - K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě Realita násilí - K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě Rory Miller

Skvělá kniha. Dokáže otevřít oči

04.06.2018 5 z 5

Komunikace v konfliktu Komunikace v konfliktu Rory Miller

Ke knize Komunikace v konfliktu nemohu napsat nic negativního. Kniha je velmi poučná a přesto čtivá. Dokázala mi otevřít oči a pohlédnout do scénářů života, s kterými se každý den setkávám, ale nikdy jsem jim nevěnovala pozornost.
Velmi doporučuji.

25.05.2018 5 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Kniha mě velmi zaujala. I přes to, o jakou šlo situaci, byly tam i vtipné pasáže.
Zmíněno bylo hodně jmen a já jsem se v tom trochu ztrácela, nicméně fotografie napomohly představám a byly tam určité osoby, ke kterým člověk ihned získá nějaký vztah. Velmi doporučuji.

08.04.2018 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Skvěle napsaná knížka. Ani na okamžik jsem nebyla schopná jí odložit. Velmi napínavá a prostě skvělá. Film jsem neviděla, takže jsem vůbec netušila jak to dopadne a musím říct, že konec jsem četla se zatajeným dechem.

28.02.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Dlouho jsem na knihu neměla čas a teď jsem si ho konečně našla. Většina lidí co znám věděla o co jde. Já se tomu stranila aby pro mě kniha byla naprostým tajemstvím. Když běžel v televizi film nekoukala jsem na něj a šla si to přečíst. A jsem za to opravdu ráda. Kniha mě naprosto fascinovala. Film se mi pak opravdu nelíbil. :D
Knížka je pro mě naspaná zvláštním způsobem. Většinou se dá očekávat co se stane, ale tady ne. Překvapení bylo téměř na každé straně.

08.07.2015 5 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Kniha byla velice napínavá. Nejednou mě něčím dokázala šokovat. :)

21.05.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem přečetla během pár hodin. Hrozně mě bavila a nedokázala jsem jí odložit. Jen mi přišla taková hodně zkrácená, jako by autor prostě pospíchal. Ale jinak se mi opravdu líbila. :)

22.11.2014

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha je opravdu nádherně napsaná, opravdu mě zasáhla. Autor to úžasně všechno popisuje a nabádá člověka aby se zamyslel. Doporučuji! :)

21.11.2014 5 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Kniha je fantasticky napsaná. I teď, dlouho po tom co jsem jí četla mám noční můry. :D Ty hrůzy co se děly jsou neuvěřitelně dobře vystiženy. Určitě by si tuhle knihu měli všichni povinně přečíst.

02.11.2014 5 z 5

Čekala jsem úplně něco jiného, ale absolutně nejsem zklamaná. Kniha byla skvělá, četla se úplně sama. Doporučuji. :)

27.09.2014