janina66 Online janina66 komentáře u knih

Lovec Lovec Tom Wood

Za mě super. Přečteno jedním dechem

09.01.2019 5 z 5

Atentátník Atentátník Tom Cain (p)

První díl Specialista se mi líbil nejvíc. Zachránce míň, ale tento poslední díl byl super.

09.01.2019 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Výborná kniha. Napětí, romantika i nečekaný konec.
Super

09.01.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Tak to se mi moc líbilo. Hezky se četlo a mělo to i vtip.za mě ano

20.12.2018 5 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Pro mě propadák. Jeden orgasmus střídá druhý až pátý a nebo se střílí, což bylo jediné akční. Mě se líbil jen 1.díl a pak už to šlo z kopce.

20.12.2018 1 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Pro mě to bylo moc depresivni. Sice se dal čekat dobrý konec, ale musela jsem se nutit to dočíst. Archerův hlas byl o 70% lepší.

19.12.2018 2 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Kniha se četla výborně i měla spád. Nelíbil se mi brutální popis týraní a konec byl zvláštní.

15.11.2018 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Úžasně napínavý příběh, který vás chytne od začátku až do konce. Knihu jsem nemohla odložit.

12.11.2018 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Úžasná kniha. Ten příběh mě fakt dostal. I jsem spotřebovala pár kapesníků. Moooooc doporučuji.

12.11.2018 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

tak horší knihu jsem opravdu nečetla. Šílená slátanina. ani erotika, ani dobrodružné jen trocha tajemna. Naštěstí jsem ji měla půjčenu z knihovny.

05.11.2018 odpad!

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

kniha se mi moc líbila. Velice čtivá, napínavá. Kapitoly kratší, takže děj hezky ubíhal. moc doporučuji

05.11.2018 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Naprosto úžasná kniha. Doufám, že u nás vyjdou zbývajíci 2 knihy pokračování.

23.10.2018 5 z 5

Železný dům Železný dům John Hart

Jedním slovem prostě super. Přečetla jsem za dva dny. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Tíha nenávisti pro mě byla dost drsná a temná. Asi nejvíce se mi od Harta líbila Král lží. jinak Železný dům doporučuji.

11.10.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Sice jsem těsně za půlkou, ale už teď se mi kniha moc líbí.

02.10.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier