janina66 janina66 komentáře u knih

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Za mě Moucha super, ale Mucholapka se mi moc nelíbila. Bylo to zdlouhavé a tajné služby přitažené. A konec trochu zvláštní.

06.07.2019 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Super, moc se mi příběh knihy líbil. dobře se četlo střídání z pohledu ON a ONA.

05.07.2019 5 z 5

Moucha Moucha Dominik Dán

Kniha se četla velmi dobře. Prostě česká (slov.) detektivka. Akorát konec byl dost drsný. Také si myslím, že moc chlastu a cigaret knižním detektivům spíše škodí.

03.07.2019 5 z 5

Mezi dvěma Mezi dvěma Kateřina Maruchničová

hodinová, limonádová jednohubka. 4etla se výborně, líbila se mi.

03.07.2019 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

musím se přidat k negativnímu hodnocení, Od začátku mi kniha přišla velice nudná, nebyla ani čtivá, spíše zdlouhavá. Nedočetla jsem ani do půlky a vzdala to.

27.06.2019 1 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Jedním slovem SUPER. Mně se kniha velice dobře četla. Bylo tam napětí, romantika a vtipné okamžiky.

26.06.2019 5 z 5

Děsivé odhalení Děsivé odhalení Lucia Braunová

Tak nevím, jak mám tuto knihu okomentovat. Začnu kladně. Měla spád a dobře se četla. Mínusově hodnotím Anabel a její naivitu a neschopnost se rozhodnout. Ta mě fakt nebavila, Alex měl svatou trpělivost.

24.06.2019 4 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Čtu od Nory téměř všechny knihy. Ale tato byla slabota. Musela jsem se do čtení nutit. Příběh o ničem. Naštěstí jsem ji měla půjčenou z knihovny.

24.06.2019 3 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

SPOILER
Kniha se mi v celku líbila. Ale až na konec, postrádala napětí. Pochopila jsem, kdo zabil dědu, ale nějak mi uniklo, kdo měl na svědomí tu ženskou. Náhoda, jak se psalo? Že se sama podpálila?

22.06.2019 4 z 5

Dívka ve tmě Dívka ve tmě Martin Jaroš

Kniha se mi velice líbila. Byla čtivá, akorát napínavá, a byla česká! Doporučuji

17.06.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Jedním slovem super. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

17.06.2019 5 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

kniha byla velice napínavá. Líbila se mi, ale ten konec???? Za něj dávám jednu hvězdu dolů

17.06.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

oddychové, někdy i vtripné. Už teď se těším na další díl.

20.05.2019 5 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Výborné, dokonalé, napínavé a super. moc doporučuji

15.05.2019 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Nora Roberts

výborná romantika, sice s předvídatelným koncem, ale užila jsem si ji. Oddychovka

14.05.2019 5 z 5

Chytrá a sexy Chytrá a sexy Jill Shalvis

kniha mě zklamala. Ani červená knihovna ani erotika. A jako že hrdinka měla být chytrá?????

10.05.2019 1 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Mně osobně se kniha moc nelíbila. Celá byla o vztazích a trochu napínavá jen na konci. A spád opravdu neměla.

10.05.2019 2 z 5

Nenasytná Nenasytná Jana Javorská

Myslím, že jako skvělou knihou bych to nenazvala. Ale Ivety mi taky bylo líto.

03.05.2019 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

pro mě to bylo dost psycho. Nemám ráda tento typ knih.

02.05.2019 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Příběh moc originální není. Četlo se velice dobře, ale mohlo to být alespoň o 100stran kratší. Jinak příjemná oddychovka.

29.04.2019 4 z 5