Janina05 Janina05 komentáře u knih

Oddělení 73 Oddělení 73 Sofie Sarenbrant

Pohodové víkendové čtení, ale ten konec mě překvapil hodně.

09.05.2020 3 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Skvěle napsaná kniha, která se špatně odkládá. Určitě doporučuji

27.01.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Dočíst tuto knihu byl pro mě nadlidský výkon,ale nelituji toho. Občas jsem zadržovala dech a snažila se nebrečet. Nikdy nepochopím tu hrůzu.

26.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Příjemné a pohodové čtení .Za mně opět povedená kniha.

13.05.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Je to už několikrátá kniha na téma Osvětim,ale i tak se mi libila. Určitě stojí za přečtení.

29.04.2019 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Mi osobně se kniha moc líbila.Hlavne mě zaujalo vyprávění zdravotně postižené Kitty,její snaha dát najevo ,že komunikuje po svém...

15.04.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Hledám slova a nenacházím je. Knihu doporučuji .Tento silný ,smutný a neuvěřitelný příběh Dity se četl sám .Knihu jsem chvilkama odkládala a utirala slzy. Ještě dlouho ji budu mít v hlavě .

18.03.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi silné příběhy .Tato kniha stála za přečtení a ten kdo navštívil Osvětim si hrůzu té doby dokáže i představit.

19.02.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Naprosto úžasně napsaná kniha ,od které se nešlo odtrhnout.Knihu jsem přelouskala během dvou dnů a vydechla jsem až na konci .. Doporučuji

29.01.2019 5 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

První kniha od této autorky. Zajímavý příběh,který by člověk určitě nechtěl sám zažít. Vše vnímat a přitom být bezmocný.Pro mně pohodové čtení ,ráda sáhnu pro další knize.

26.01.2019 4 z 5

Zakázané uvolnění Zakázané uvolnění Jitka Ludvíková

Příjemné oddechové čtení povídek s humorným i smutným koncem.Tak trochu k zamyšlení,co vše život může přinést .Kniha se mi líbila .

08.01.2019 4 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Tento autor patří mezi mé nejoblíbenější. Líbí se mi jeho styl psaní,kratší kapitoly ...knihu mohu doporučit.

03.01.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Vánoční dárek , který nezklamal.Kniha se četla dobře a po odložení jsem měla chuť číst dále. ..Ráda sáhnu po další od tohoto autora .

03.01.2019 4 z 5