Janík511 Janík511 komentáře u knih

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Jednohubka na pár dní s preslazenym koncem. Není špatná, ale zapadne v davu jiných knih.

24.12.2023 3 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Mě se kniha líbila. Takže dávám vysoké hodnocení.

09.12.2023 4 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy C. D. Major

Těšila jsem se a upřímně čekala jsem něco jiného. Naštěstí měla jen málo stran, jinak bych ani možná nedocetla. Za mě zklamání.

22.08.2023 3 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Začátek hodně akční, ale konec takový nemastný. Čekala jsem pořádný rozuzleni a to tu opravdu chybělo. Škoda, knize to spíše škodí.

13.06.2023 4 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Jsem na vazkach, co napsat o této knize. Je nabitá akcí, nemá hluchá místa, ale komisař a zápletka šly mimo mě. Ještě ke všemu takový pro mě smutný konec.

17.05.2023 4 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Dočteno na druhý pokus a dobrý. Líbila se mi.

11.01.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Nebavila mě, před polovinou jsem skočila na konec a teda nic moc. Kniha mě nenadchla.

20.12.2022 2 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Příliš mě nebavila, je to jedno velké klišé a už jsem podobných scénářů asi presycena.

26.10.2022 3 z 5

Naděje na konci světa Naděje na konci světa Sarah Lark (p)

Takové poklidné čtení bez nějakých výrazných vln, nenadchne, ale ani neurazí. Dalo se to.

23.10.2022 3 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Asi jsem čekala trochu něco jiného a ne od půlky jen nerealnou zápletku a nudu.

22.10.2022 3 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Ach jo, jalovy děj o ničem, který mě dost nudil. Těšila jsem se na zajímavou knihu a po delší době špatně psaná kniha, která ničím nezaujme. Vůbec nechápu její vysoké hodnocení. Za co?

24.05.2022 3 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

(SPOILER) Dobře propracovaný příběh, i když počtem stran mě do kolen nedostal. Byla jsem zvědavá na konec a kdo za vším vezi. Přesto dávám vysoké hodnocení, i když nemůžu říci, že to byla pecka.

18.05.2022 4 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Nic moc, začátek zdlouhavý, většina nudné čtení a až v závěru se teprve něco dělo. Jednou mi určitě stačilo.

10.05.2022 3 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Teda nic moc. Docela jsem se nudila a konec mi přišel takový nijaky. Na víc než *** nemohu hodnotit. Jsem zklamaná.

25.04.2022 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Další skvělý počin autorky. Četla jsem Kridaka a Jamu a tahle je také velmi dobrá. Hlavně konec překvapivý a vše se do sebe zapadlo. Mohu knihu vřele doporučit a doufám, že letos opět něco vyjde.

04.04.2022 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Od knihy jsem toho příliš neočekávala navzdory hodnocení, ale jsem mile překvapená. Četla se mi dobře a Imogen jsem fandila, aby toho grazla zprovodila ze světa pěkně bolestivě. Závěr mě sice tolik nenadchl, ale dávám i tak vyšší hodnocení.

24.03.2022 4 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Parádní kniha, užila jsem si ji daleko více než Závěje.

18.01.2022 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Nebavila, nejnudnější kniha z celé série. Od třetiny už jsem přeskakovala děj aani konec nebyl nic moc. Prostě tato kniha za přečtení opravdu nestála.

12.09.2021 1 z 5

Rodinné pouto Rodinné pouto Susan Mallery

Přeslazená romantika jak jinak než se šťastným koncem. Děj nereálný, ale četla se dobře.

24.08.2021 4 z 5

Sídlo Blackmoore Sídlo Blackmoore Julianne Donaldson

Přečteno za den a paráda. Tahle autorka umí psát.

08.08.2021 5 z 5