janicka12362 janicka12362 komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Super nema to chybu,ani jedna z jeho knih neni slaba.Kdo rika opak toho nechapu.Kecy,ze se nemohli zacist,ze je to roztahane,ze je to nejslabsi dil,to vubec neberete vazne,je to totiz bozi od prvni stranky po posledni.

27.01.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Uplne perfektni, jsem v soku, hodne brutalni, smekam pred Carterem, kde se to v nem bere ty napady???

25.03.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Nadhera,krasa,bozi,jak nekdo muze napsat,ze kniha je moc brutalni,tak si ctete pohadky,Kepler nejlepsi spisovatel i s manzelkou

28.10.2020 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Boží, mám všechny knihy od Cartera i od Keplera.

21.03.2023 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Nechapu,jak tady nektere z vas nemuzou knihu cist a docist kvuli zvolenemu tematu,proc si to kupujete???Snad vite,ze je to PSYCHO,ctete pohadky a nepiste debilni komentare.

05.01.2020

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knizka je dobra,precteno s prestavkami za tri dny,skvely konec,takze za me urcite palec nahoru!!

01.03.2018 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Jedna z nejlepsich knih,ktere jsem cetla,proste super super super,neni co vytknout,davam 100 procent.

11.10.2017

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Bylo to hodně dobré, fakt mě to bavilo.

08.02.2023

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krása, smutné,ale velice dobře napsané!

13.08.2018 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Krasa jako vzdy,ale u mne vede jednoznacne Pisecny muz!!!Jinak vse je super

12.04.2017

Ďábelská tvář Ďábelská tvář Klára Janečková

NADHERA JAK NEKDO MUZE TVRDIT OPAK,,??????KAZDY PISE CEKALA SEM VIC,ALE CO VIIIIC????

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Musim rict.ze nic moc,nekdo rika,ze knihu precetl jednim dechem,ja bohuzel ne,davam tak tri hvezdy,skoda....

29.10.2017

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Je to neco nadherneho,krasneho a smutneho zaroven.Zatim jsem na strane 120,ale opravdu krasa,dekuji Kate Morton za zazitek.

11.10.2017

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Nejlepsi kniha,kterou jsem cetla od zacatku do konce super super super uz se tesim na knihu Farma

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Tak po trech dnech dotceno,krasny,smutny pribeh,stoji za vice jak pet hvezd.

03.07.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Je to krasne,smutne,zatim jsem na strane 150 a mam slzy v ocich....

01.07.2018 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Je dobra,ale take mi trvalo nez sem se zacetla,u me ,ale vedou temne kouty od teze autorky.