Jančislava Jančislava komentáře u knih

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Mohu říci, že v tomto případě je lepší film

20.04.2013 2 z 5

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Kniha se mi líbila i se celkem dobře četla, ale zklamala mě ta dokonalá podoba. Že lidé, kteří na sebe byli tak fixováni, by nic nepoznali. Ale jako děj zajímavé

20.04.2013 4 z 5

Příšera Příšera Christopher Pike

Ta byla moje první a četla jsem jí půl noci než jsem dočetla. Moc se mi líbila a občas si na ní vzpoměla. Někomu jsem jí půjčila a už neviděla. Nakonec jsem jí asi po 12 letech našla na Aukru a hned koupila a těšila se na ní. Je hezká, má spád a pěkný konec :-)

19.04.2013 5 z 5

Zázrak svaté Winifredy Zázrak svaté Winifredy Ellis Peters (p)

Mě se opět líbila. Pokud si dobře vzpomínám, byla první co jsem četla a nalákala mě na další

16.04.2013 5 z 5

Ďáblův novic Ďáblův novic Ellis Peters (p)

Opět doporučuji tomu kdo si chce přečíst oddechovou, ale napínavou detektivku

16.04.2013 5 z 5

Výkupné za mrtvého Výkupné za mrtvého Ellis Peters (p)

příběhy bratra Cadfaela jsou velice pěkné. Děj je příjemný, nerozebírá zbytečně detaily vraždy - někdo je probodnut a stačí, není potřeba to rezebírat dál. Lidé se tam snaží být čestní, přátelští. Je to oddechová a příjemná kniha

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Moc pěkná. Pět hvězd i více

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Kniha pěkná jen na konci mě to přestávalo bavit. Kinga mám ráda, ale tato kniha mě moc nevzala, ale neznamená to, že bych jí už nikdy nečetla. Časem dostane ještě jednu šanci

16.04.2013 4 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Opravdu náročná kniha a musela jsem jí občas prodejchat. Výborně napsaná a autorce držím palce

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Kniha velice poutavá a nelze se od ní odtrhnout. Děj má spád, je zajímavý a napínavý. Za sebe dávám 5 hvězd

15.04.2013 5 z 5

Ruce pryč od této knihy! Ruce pryč od této knihy! Jan van Helsing (p)

Mě kniha zaujala, jsem ráda, že jsem jí četla a číst ještě budu

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Mě se moc líbila a přečtenou jsem ji měla hned. Řadim ji k těm lepším od Deavera. Líbí se mi, že v každé knize se zaobírá jiným tématem ( vyjednavač, ochrana svědků, znalost písma, kouzla,..) A pokaždé mám radost, když se tam objeví postava z jiné jeho knihy a nejlépe Rhym, Amélie a Tom :-)

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Serie se mi líbila, každý díl lepší a lepší. Když jsem dočetla, bylo mi smutno a chtěla jsem další díl. Určitě se k němu jednou vrátím!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Mě kniha moc nebavila, dočetla jsem, ale znovu číst nebudu.

15.04.2013 2 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Tahle kniha mě tolik nechytla, jako třeba Zuzanin dech. Nebylo to špatné, ale znovu číst nebudu. Začátek se mi líbil hodně, na příběh Kláry jsem se těšila, ale nějak mě nevzal.

06.07.2021 3 z 5

Fína Fína Daniela Šafránková

Knihu mi půjčila kamarádka, že je prý zajímavá. Mě bohužel moc nezaujala. Vyprávění nebylo špatné, ale dle mého názoru ti šlo napsat více zajímavě, zvláště příběh Slavky. Ten není pořádně zpracován. Vždy je to takové usekle. Jinak přítomnost mě taky moc nezaujala. Když to začalo být zajímavé tak se to nějak useklo, nedoresilo. Já jsem z knihy trochu zklamaná.

07.04.2020 2 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Nemohla jsem se začíst, nehodnotím.

21.10.2017

Colorado Kid Colorado Kid Stephen King

Tato povídka mě nijak zvlášť neoslovila. Konec příběhu mě moc nepotesil, ale ani postavy mi nesedí. Trochu nechápu proč vyšla zvlášť a ne jako součást nějaké sbírky.

11.09.2017 3 z 5

Barevný závoj Barevný závoj William Somerset Maugham

Tuto knihu hodnotím, jako průměrnou. Byla vcelku dobře napsaná. Příjemně mě překvapil konec neb jsem očekávala romantiku, ale vzalo to trochu jiný spád. Nicméně nijak hluboké pocity to ve mně nezanechalo a kdybych ji nečetla o nic bych nepřišla.

26.08.2017 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha hezky napsaná, ale po osudové události, bylo jasné, jak to bude dál. Jinak se mi líbila, ale víc jak průměr dát nemohu.

28.07.2017 3 z 5