Janca001 Janca001 komentáře u knih

Pátračka Gilda a Duchova sonáta Pátračka Gilda a Duchova sonáta Jennifer Allison

Tato knížka mě bavila, hlavně když to bylo o Oxforfu, protože já miluju Anglii. Byla zase napínavá a to mě baví, takže za mě super.

12.08.2018 4 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Tuto knihu jsem četla v páté třídě. Četli jsme jí vlastně se třídou a přijde taková celkem vtipná, prostě pro trošku menší děti , třeba tak 10letý, ale může jí číst každý.

Jed Šípkové Růženky Jed Šípkové Růženky Krystyna Kuhn

Knížka je taková trošku taková krimi pro mladé, plná záhad atd. Ale myslím že jsem četla i lepší knížky

15.04.2018 1 z 5

Smolařka Smolařka Barbora Robošová

Smolařka , knížka kde holka měla smůlu a nebylo to fér vůči její sestře, ale knížka mě bavila a určitě doporučuji holkám, aby si ji přečetly.

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

Tento díl Gildy mě bavil víc, protože byl i trošku o lásce a je tam více těch záhad a tajemství, takže mě to strašně bavilo. Doporučuji

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Strašně zábavná, dobrodružná knížka, kde se toho hodně děje a není o ničem. Bylo to trochu strašidelné, ale zajímavé. Takže kdo má rád knihy plné záhad, tato je pro něj.

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Tato knížka mě zas moc nenadchla, ale nebyla vůbec špatná.

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Sice to bylo krátké, ale i v hubenější knize jde napsat bohatý děj. Zase skvělá a zábavná knížka, která neomrzí.

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Zase knížka od které se nejde odtrhnout. Má skvělý děj a je to plné těch různých případů, co se dějou i v reálném životě. Za mě zase super knížka.

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Poslední díl série, takže jsem byla úplně nadšená z této série. Strašně mě to bavilo, když se člověk do toho vžije, tak je to jakoby to prožíval a u této knihy to jde. Tahle série je od paní Lanczové moje nejoblíbenější. Já jsem se od toho nemohla odtrhnout, prostě jsem se těšila, až si zase budu číst.

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

Super knížka, má to děj, takže doporučuji

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Tuto knihu jsem od Lanczové četla jako 1. A musím říct, že mě hned začala bavit. Pořád se tam něco děje, je to i romantické a prostě skvělá knížka. Určitě doporučuji.

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Tato kniha je o lásce, přátelství, ale i o smutku.
Ale je super

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Tato kniha je velmi dobrodružná, je tam hodně tajemných věcí a vždy se můžete těšit, že se tam něco nového stane