JanaPET JanaPET komentáře u knih

Paměti kurtizány Paměti kurtizány Jillian Hunter

Kniha se mi hrozně líbila, pohodový román před spaní :-)

24.11.2020 5 z 5

Nebezpečná posedlost Nebezpečná posedlost Maria Barrett

Kniha je naprosto úžasná...po přečtení jsem pár nocí nemohla spát...pořád jsem nad tím přemýšlela...doporučuji přečíst. Akorát chci upozornit, že to není pro slabé povahy.

13.10.2019 5 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Victoria Alexander

Naprosto perfektní romantická oddechovka :-)

23.05.2019 5 z 5

Cit slečny Smilly pro sníh Cit slečny Smilly pro sníh Peter Høeg

Knihu jsem musela precist dvakrat, abych nektere veci dobre pochopila...Jinak splnila me ocekavani ...Taky jsem se dovedela hodne o zivote v Gronsku :-)

01.02.2019 4 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Spisovatelka jako vždy skvělá !
Románu nemám co vytknout... kniha se čte samá, nemohla jsem přestat číst pozdě do nocí ...Pak dlouho po přečtení jsem nad příběhem přemýšlela...

18.11.2018 5 z 5

Elinor Elinor Georgette Heyer

Na romanech od Heyerove se mi libi jej sverazny humor, je bezvadny. Vtipna romantika spojena s dobrodruzstvim je pro mne ta nejlepsi kombinace u oddechoveho poctenicka:-)))

16.09.2018 5 z 5

Přemožená Přemožená Jude Deveraux (p)

Skvělý humor, nádherná romantika, pěkně vykreslené postavy. Kniha pobaví a pohladí na duši. Pro mně jedna z nejlepších knih od Deveraux.

03.09.2018 5 z 5

Zapomenutý pokoj Zapomenutý pokoj Lincoln Child

Child opět nezklamal :-)

29.01.2018 5 z 5

Vánoce s Nigellou Vánoce s Nigellou Nigella Lawson

Tuto knihu vřele doporučuji - spousto pěkných receptu, spousto zajímavých kuchařských postupů, krásné fotky.

20.11.2017 5 z 5

Otrokyně Otrokyně Jean-Michel Thibaux

Zajímavě napsaná kniha, četla se sama. Ač mě tato téma (harémy) moc nebere, děj knihy mě příjemně překvapil. Ráda si přečtu i druhý díl.

07.10.2017 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Když chci komentovat tu knihu, tak mi stačí pouze tři slova - Pravá Laskavá Romantika :-)

14.08.2017 5 z 5

Noc sedmého úplňku Noc sedmého úplňku Victoria Holt (p)

Jeden z nejlepších románu od Victorii Holtové! Neobvyklé tajemství a podivné okolnosti drží čtenáře v zajetí víc než cokoliv jiného. Tajuplná zápletka je propojená s různými historickými událostmi a dodává příběhu zvláštní kouzlo. Kniha se mi moc líbila.

12.01.2015 5 z 5

Víc než vzpomínka Víc než vzpomínka Dorothy Garlock

Skvělá, výborně napsaná kniha, která stojí za přečtení. Jen stěží se dá od ní odtrhnout :-)

12.01.2015 5 z 5

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Kniha se mi strašně líbila. Moc jsem se pobavila, skvěle napsané, bezva legrace. Začetla jsem se do ní s vervou od první kapitoly a s napětím čekala, jak to všechno dopadne :-) Některé hlášky u nás zdomácněly a bavíme se jimi s celou rodinou :-)

22.05.2014 5 z 5

Sylvestr Sylvestr Georgette Heyer

Kniha je velice vtipna, styl uzasny!
Humor je zvlastny, jemny, proste nadhera!
Po Heyerove saham vzdy kdyz mam skleslou naladu,
zarucene mi pomuze dostat se z toho :-)

06.12.2013 5 z 5

Valentina Valentina Fern Michaels (p)

No, pro mne byla tato kniha velke zklamani.
Autorku mam moc rada , ale pri cteni teto knihy jsem mela chvili pocit, ze ctu roman od Smallove.
Kdo rad spisovatelku Bertrice Small, tady si taky prijde na sve :-)

12.11.2013 3 z 5

Jeho chvíle Jeho chvíle Elinor Glyn

Tato kniha je pro mně srdeční záležitost. Četla jsem ji poprvé v pubertě a od té doby ji mám v knihovně mezi oblíbenými starými výtisku (a že jich mám požehnaně:-) Naprostá nádhera! Romantika a dobrodružství, láska, a ve jménu lásky zneužití nevinné situace...to vše krásně napsané. Romantickým dušičkám vřele doporučuji! Tedy pokud ji ještě někde seženete...

15.08.2013 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Kasey Michaels

Pro mne nejvtipnější romantická kniha co jsem četla.
Četla jsem ji dávno a teď se mi dostala znovu do ruky.
Jiné knihy, které čtu s odstupem času se mi zdají být naivní,
nebo se prostě jejich kouzlo někam vytratilo.
Tady se mi to naštěstí nestalo, opět jsem se smála jako blázen,
opět jsem četla s chuti a kniha mě hodně potěšila.
Je to jako lék na špatnou náladu, užila jsem si ji od začátku až do konce.

08.08.2013 5 z 5

Čas na hřích Čas na hřích Jo Goodman

Kniha je bezvadná, čte se skvěle. Všechny postavy jsou svým způsobem úžasné.
Obzvlášť jsem si oblíbila kmotřičku. Moc se mi líbila a vřele doporučuji k přečtení!

01.07.2013 5 z 5

Cesta k bohatství Cesta k bohatství Fern Michaels (p)

Boháči z Texasu, byla má první kniha od této autorky. Domnívala jsem se, že to bude lehké, oddechové čtení, prostě nenáročný román pro ženy. Kde pak! Po celou dobu čtení, jsem byla opravdu mile překvapena! Perfektně vykreslené postavy, obzvláště se mi líbil Seth - ne že mi byl sympatický, to ne...ale autorka dokázala vytvořit nádherný obraz ješitného a bohatého manipulátora, v jehož blízkosti mohl prežít jen ten, koho miloval anebo kdo měl tu sílu a dokázal se mu vzepřít...a těch bylo méně než prstů na jedné ruce.
Nemohu se dočkat až si prečtu i druhý díl této sady. Stojí opravdu za to!

24.04.2013