Nebezpečná posedlost

Nebezpečná posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88880/nebezpecna-posedlost-88880.png 4 20 6

Ode dne, kdy ji zemřela matka, až do okamžiku, kdy jí zemřel manžel, nepoznala Francezca nic než nenávist, násilí a žárlivost. Otec ji vinil ze smrti své manželky a syna a proto ji v 16 letech „prodal“ Giovannimu, který ji hned po svatbě znásilnil, bil ji a žárlil na ní. Francezcu však miloval i jeho bratr Enzo, který Giovanniho zabije a svede to na mladšího bratra Beppeho. Teď chce mít Francezcu jen pro sebe. Ta ale utíká s pomocí kněze Angela do Yorkshiru...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Dangerous obsession , 1994

Dani5a
22.01.2021 5 z 5

Velice čtivá kniha, zajímavý, napínavý příběh Francezky, dívky zkoušené životem, která se přes všechny překážky stane nakonec úspěšnou módní návrhářkou a nevyhne se jí ani láska.

Marekh
24.08.2020 3 z 5

Knihu si v minulosti koupila mamka, později jsem knihu také přečetl.

JanaPET
13.10.2019 5 z 5

Kniha je naprosto úžasná...po přečtení jsem pár nocí nemohla spát...pořád jsem nad tím přemýšlela...doporučuji přečíst. Akorát chci upozornit, že to není pro slabé povahy.

bbianka
25.11.2013 3 z 5

Není to sice můj žánr, ale i tak jsem knihu přečetla a docela mě bavila. Místama jsem se od ní nemohla vůbec odtrhnout a hlavně konec byl pro mě úplně nečekaný, ale moc dobrý. Doporučuji.

siena
26.03.2013 4 z 5

Kniha se čte hezky, příběh má spád. Jen toho utrpení a ta příkoří, co autorka naložila na bedra hlavni hrdinky, bylo myslím až dost. Přes současné reálie, jsem měla občas pocit, že čtu román z přelomu 19. a 20. století.

kika 13
14.01.2013 3 z 5

Dramatický děj plný napětí,ale i lásky.

Maria Barrett
anglická