JanaJane JanaJane komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Zase jsem si naběhla. Po Bábovkách opět další "mnoho povyku pro nic".Věhlasná reklama, ale skutek utek´.

17.07.2017 1 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Moc jsem se na knihu těšila, ale vydržela jsem sto stran a odložila. Vleklý děj o ničem.

09.11.2016 1 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Skvělé čtení se spádem a dějem plným zvratů. Moc se mi líbila.

04.08.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tentokrát jsem spokojená, ačkoli moc velkým slovům o úspěšných bestsellerech nevěřím, dokud si knihu sama nepřečtu. Do poloviny sice děj plynul jen tak, jak by se dalo čekat, ale v momentě nastal zvrat a já nechtěla dát knihu z ruky. Opravdu mě bavila až do konce.

08.04.2017 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Putpuda mi mluví z duše. Musím jen souhlasit. Pořád jsem čekala, kdy už konečně přijde nějaký zvrat, ale bohužel jsem se nedočkala. Četla jsem všechna autorčina díla, ale u mě vede jednoznačně Manželovo tajemství.

06.04.2016 3 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Úžasná kniha, napínavá od začátku až do konce. Možná je pro někoho drastické líčení pochovávání a ošetřování mrtvol, ale jinak děj měl spád a ani chvilku nenudil. Nelituji, že jsem se nenechala odradit prostředím pohřební služby.

16.02.2017 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Oproti předchozím knihám tak trochu zklamání.

06.09.2018 3 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Příliš vleklý děj.

16.08.2017 2 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Skvělá kniha, která neustále nutí čtenáře pokračovat ve čtení, dokud se nedopracuje až na konec.

11.08.2017 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha mě nebavila, nemohla jsem se začíst. Děj vleklý, odloženo nedočtené a nevím, zda se k ní někdy vrátím.Velké zklamání.

08.06.2017 1 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Čekala jsem trochu víc, vzhledem k ostatním autorovým knihám, které se mi moc líbily. Zpočátku mi tam vadilo příliš mnoho detailů ohledně lakrosu, který hrály děti hlavního hrdiny. Působilo to na mě rušivým dojmem a ztrácela jsem se v ději. Proto jen za tři hvězdy.

25.04.2016 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Úžasně propracované a zajímavé téma. Moc se mi líbila. Příjemně se četla, žádné zbytečné bláto.

09.04.2016 5 z 5

Zakázané prázdniny Zakázané prázdniny Dana Šianská

Přestože je kniha pro děti, moc se mi líbila. Můj dvanáctiletý syn, který nerad čte, ji přečetl jedním dechem a nemůže se dočkat, až bude mít kniha pokračování. Smekám před autorkou, jak je schopná vcítit se do pocitů prebubertálních a pubertálních dětí.

07.08.2015 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Opět jedna kniha, která se nedala jen tak odložit.

04.08.2017 4 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Hezký začátek mě navnadil, ale pak mi chyběl nějaký děj.

20.02.2017 1 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Opět jsem unešena. Skvělá kniha.

31.01.2017 5 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Stacy Robinson

Moc jsem se na knihu těšila, ale zklamala. Anotace hlásá zajímavý příběh, ale děj je nějaký mrtvý. Na konci jsem čekala nějaké rozuzlení a vyvrcholení, ale kniha jen tak skončila. Škoda.

20.12.2016 2 z 5

Ulička Apple Tree Yard Ulička Apple Tree Yard Louise Doughty

Mnoho povyku pro nic.

20.09.2016 2 z 5

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Nejprve se mi děj líbil a myslela jsem si, že konečně zajímavá erotická kniha. Ovšem pak nastal zvrat a místo erotiky jsem četla obšlehnutý návod z Googlu, jak se zaručeně sebeuspokojit. Když se do toho téměř na konci přidala politika o tom koho volit a proč, jestli Karla nebo Miloše, zvedl se mi žaludek. Škoda takového slibného příběhu.

31.07.2016 1 z 5

Vězeň z Guantanáma Vězeň z Guantanáma David Spark

Původně jsem váhala, zda si knihu v knihovně vůbec vypůjčit, ale jsem moc ráda, že jsem to udělala. Děj byl dynamický, kniha se četla skvěle. Během dvou dní jsem ji přímo zhltla. Pokud si dovolím přirovnání, tak stejně se mi líbil bestseller "Já, Poutník". Původně jsem se bála, že to bude samá politika, ale opak byl pravdou. A pokud se tam politika dostala, tak jen v takové míře, aby podkreslila vnímání místa, kde se hrdina právě nachází. Za mě 5*

15.07.2016 5 z 5