Jana92 Jana92 komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Tuto knizku jsem dostala jako darek,osobne bych si sci-fi nikdy nekoupila.Tim pro me bylo vetsi prekvapeni ze me dej uplne pohltil a cetl se jednim dechem.Nebylo tam zbytecne moc postav a knizka se nedala odlozit dokud jsem nezjistila jak to skoncilo..Pribeh mi necim silne pripominal dnesni neprijemnou situaci s Koronavirem,mozna i to prispelo k tomu,i presto ze je to sci-fi,me knizka nadchla a prijemne prekvapila :)

28.04.2020 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Jednim slovem WOW :) Knizka se cetla sama,je tak super napsana,ze vas primo vtahne do deje.Uzasne zpracovany pribeh plny necekanych,nervy drasajicich a napinavych zvratu :) Jen tezko uverit ze je to spisovatelova prvotina a urcite se budu tesit na dalsi jeho knihy.Ocenuju ze kniha nema otevreny konec,jak povetsinou byva zvykem,ale o kazdem kdo "prezil" je uvedeno jak jeho zivot pokracoval dal.. :)

08.10.2020 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opet super knizka plna napinavych a strhujicich akci :) Uz se tesim na dalsi dil :)

11.11.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Wow,opet mistrovske dilo i kdyz tentokrat trochu drsnejsi,chvilkami me bylo i zle,ale nedalo se prestat cist :)
Aitorovi knihy jsou snad s kazdym dilem lepsi a lepsi,takze jdeme na dalsi ;) :)

16.02.2024 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opět skvělá kniha přečtená jedním dechem..Napinavy dej s necekanym obratem na konci..Davam opet velke plus za kratke kapitoly..Tesim se na dalsi knihu s komisarem Joonou Linnou :)

04.07.2021 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Ma prvni kniha tohoto autora a musim rict ze velke prekvapeni :) Dej super,zpracovani super a nejlepsi jsou ty necekane konce :) Knihu se nedalo odlozit dokud jsem nebyla na posledni strane,urcite to nebyla posledni kterou si prectu..

05.01.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opet uzasna,ctiva,mraziva a brutalni knizka..Kdo je vrah sem si myslela poslednich par kapitol,ale nakonec me prekvapilo jake to melo rozuzleni,to sem necekala.. :) Nedalo se odtrhnout,kazdym dilem se vic a vic tesim na dalsi..Dospela sem k nazoru ze jeho knizky by staly za to je zfilmovat :)

02.03.2024 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Napinave,ctive,strasidelne,jednim slovem SUPER.I kdyz jsem se v nekterych pasazich dost bala,nedalo se knizku zavrit a musela sem cist porad dal az do posledni strany :)

05.11.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Super knizka,jak jsem se zacetla tak nebylo snadne se odtrhnout :) Urcite se k autorovi jeste vratim..

25.08.2019 5 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

Super knížka,přečtená jedním dechem,za 4 hodinky už jsem neměla co dělat :) Mistrně napsaný děj který čtenáře donutí číst dál a dál dokud se nedozví jak to dopadne.Konečné rozuzlení případu pro mě bylo velkým překvapením :)

19.01.2019 5 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Super knizka,krasne se cetla a nedalo se odtrhnout. Chvilkama mi bylo i spatne z toho co vse se opravdu odehravalo,jak nekdo mohl byt tak bezcitny a vsechna cest lidem co tuto dobu prezili.Je to zajimava a smutna knizka dohromady

02.10.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Super knizka ktera je napinava az do uplneho konce..Dobre se cetla,jako ostatne i dalsi 2 autorciny knihy..Skvele zpracovani deje ktery vas pohlti od zacatku az do konce :)

03.04.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Vyborna kniha,napeti od prvni do posledni stranky,cetlo se jednim dechem a nedalo se odtrhnout :)

29.03.2020 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Prectene jednim dechem,tesila jsem se na dalsi knihu Darcy Coates,po precteni vsech jejich knih o strasidelnych domech jsem se pro tuto spisovatelku nadchla :) Tato knizka mi neprisla az tak strasidelna,na to ze to bylo prezentovane jako horor,spise takova ctiva kriminalka,ale i tak jsem na ni nezanevrela,kriminalky jsou muj nejoblibenejsi zanr,a urcite se budu tesit na dalsi jeji knihy :)

07.02.2021 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Ze zacatku knihy jsem se v pribehu ponekud ztracela,ale potom dej nabral takove obratky,ze sem knihu mela za jedno odpoledne prectenou :) Bylo to napinave a kazda kapitola koncila tak,ze se proste nedalo knizku zavrit a odlozit,ale musela sem cist dal dokud jsem se nedozvedela jak to vsechno dopadne :) To stejne jsem mela i pri prvni knize autora,zacatek nijaky,ale potom se to rozjelo a nedalo se odlozit :) Velke plus davam za to,ze tam neni zbytecne moc jmen,ve kterych se ctenar brzo ztraci,a taky za kratke kapitoli,nwm cim to je,ale prijde mi,ze se mi pak knizky lip ctou :)
Podtrzeno,secteno,za me dalsi super knizka od tohoto autora a tesim se na dalsi jeho dila :)

26.05.2021 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Ze zacatku jsem myslela ze knihu zavru a odlozim jako nedoctenou,ale nakonec jsem se prekonala a dobre ze jsem udelala,asi v pulce kniha dostala spad a musela sem cist dokud sem se nedozvedela jak vsechno dopadne :)

29.11.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Teda,mela jsem strach od zacatku az do konce :) Super knizka do ktere se zactete a nemuzete prestat dokud se nedostanete na posledni stranu..Uz se tesim na dalsi 3 ktere na me doma cekaji :)

21.10.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha dobra,poutava,precetla jsem jednim dechem,ale nesplnila moje ocekavani..Slysela a cetla jsem na ni spoustu vynikajicich recenzi,ale me az tak moc neoslovila.Asi jsem zvykla z klasickych detektivek a thrilleru ze ta "hlavni" smrt je hned na zacatku a ne az skoro na konci knihy..

21.03.2020 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Basnicky nejsou zrovna moje silna stranka,ale kvuli vyzve jsem se prekonala :) Ale i tak je to hezka,ceska,stara klasika :)

13.03.2020 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Prvnich 100 stran super,pak dalsich 100 jsem se ztracela v pribehu,ale to bude asi autoruv styl psani,to stejne se mi stalo i pri knizce Stalker,zbytek uz zase nemel chybu,melo to spad ze jsem knihu jen nerada odkladala a to jen v nejnutnejsich pripadech :) Akorat me mrzi,ze ten konec zustal takovy otevreny,to na knihach nemam rada :)

10.03.2020 4 z 5