Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherná kniha, nádherný příběh - přečteno jedním dechem. Pro mě asi zatím nejlepší autorčina kniha.

05.01.2020 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Zajímavá kniha, četla se celkem dobře. Závěr mi bohužel úplně nesedl, asi jsem vzhledem k hodnocení čekala více.

05.01.2020 3 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha - četla se velmi dobře. Červená knihovna, ale asi jsem něco takového potřebovala - takže mi maximálně sedlo. Už se těším na druhý díl.

14.09.2023 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásná a pohodová kniha - dost červená knihovna, ale asi jsem ji zrovna potřebovala. Jen myslím, že tam bylo až příliš milostných scén, které byly zbytečně hodně rozepisované - to jsem pak už přeskakovala.

13.02.2023 4 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Velmi čtivá kniha, četla se velmi dobře. Závěr jsem dle náznaků očekávala, jen mi přišlo, že na tento závěr nebylo vše předchozí, co se v knize událo, úplně "napasováno", resp. mi pak některé věci nedávaly stoprocentní smysl.

31.01.2023 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Kniha čtivá, překvapivý konec; na odreagování fajn, ale žádná bomba.

08.01.2023 3 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Krásná pohádka pro dospělé, četlo se dobře. Chvílemi bylo velmi drsné čtení (popravy, znásilňování atd.) - takže méně pohodové než jsem čekala.

25.10.2022 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Kniha se nečetla až tak dobře jako první díl, proto dávám o hvězdu méně. Určitě stojí ale za přečtení.

01.10.2022 4 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Příjemné a pohodové čtení na léto, pro mě ale až moc sladké a předvídatelné - proto dávám menší počet hvězd.

06.08.2022 3 z 5

Útěk Útěk Peter May

Hezká kniha, zajímavý příběh. Do cca do poloviny jsem se nemohla pořád začít, pak už jsem četla jedním dechem. Nelíbilo se mi tolik jako předchozí knihy autora a proto dávám o hvězdičku míň.

31.07.2022 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Autorčiny knihy mě baví a ani tahle nebyla vyjímkou - zajímavý příběh, od kterého se člověk nemůže odtrhnout, okořeněný romantikou - na léto zn. ideál.

20.07.2022 4 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Napínavý romantický příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout - ideální na léto. Určitě si budu chtít přečíst další autorčiny knihy.

19.06.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Pohodové, nenáročné čtení, ideální na léto. Do knihy jsem se musela chvílemi nutit, ale na odreagování a před spaním ideální.

18.05.2022 3 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Zajímavá kniha a netradiční, která mě přinutila k zamyšlení. Určitě stojí za přečtení. Oddychová a na odreagování.

26.01.2022 4 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

Krásná kniha, oceňuji, že jsem se dozvěděla něco o životě v Indii. Určitě stojí za přečtení.

28.11.2021 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Celkem čtivá kniha, jenom od začátku bylo jasné, jak se bude vyvíjet a kdo je vrah - proto dávám nižší hodnocení.

24.10.2021 3 z 5

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Krásná kniha - četla jsem už po druhé a opět nezklamala. Nejvíce mě bavila africká část.

16.05.2021 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Tahle kniha je pro mě zklamáním. Předchozí autorovy knihy jsem přečetla jedním dechem, tahle mi moc neubíhala a do čtení jsem se musela nutit. Přišlo mi zdlouhavé a něco mi tam prostě chybělo.

07.03.2021 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha se mi líbila - velmi čtivá, nic brutálního (na rozdíl od severských detektivek) - tak to mám ráda. Určitě doporučuji.

22.11.2020 5 z 5

Krásná kniha, nemohla jsem se odtrhnout - četla jsem jedním dechem, už se moc těším na čtvrtý díl.

18.07.2020 5 z 5