Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Super čtení - nemohla jsem se odtrhnout, určitě přečtu od autorky i další knihy.

05.12.2020 5 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Neuvěřitelná žena, moc hezký příběh. Kvalitní kniha. První část mě moc bavila, konec už míň. Určitě stojí za přečtení.

08.11.2020 4 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Nádherná kniha, asi jedna z nejhezčích, jaké jsem kdy četla. Film byl hezký, ale kniha určitě lepší.

07.05.2020 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Hezký příběh, četlo se samo.

19.01.2020 5 z 5

Čekala jsem víc, knihou jsem se dlouho prokousávala - asi není úplně můj šálek kávy.

09.01.2020 2 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Miniera mám opravdu ráda. I tato kniha nezklamala - velmi čtivé, nemohla jsem se odtrhnout.

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Krásná kniha; smutný a dojemný příběh; četla jsem jedním dechem.

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha nebyla špatná, ale asi jsem čekala víc - vzhledem k hodnocení. Vyprávění mi občas přišlo zdlouhavé; také mně vadilo střídání velkého počtu časových rovin.

05.01.2020 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Velmi poučný příběh, který mi rozšířil obzory; kvalitní zpracování - autorka opět prokázala, jak moc dobrá spisovatelka je.

30.12.2023 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Od autorky jsem četla už hodně knih a všechny se mi hodně líbily. Od této knihy jsem měla tedy velká očekávání. Kniha byla krásná, zajímavé téma, opět jsem se něco dozvěděla, závěr parádní; bohužel mi ale nepřišla tak čtivá jako ostatní knihy, co jsem od autorky četla a proto dávám o hvězdičku méně.

18.01.2023 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Potřebovala jsem nějakou nenáročnou oddechovku a to tahle kniha splnila dokonale - pohodové a příjemné čtení!

23.04.2022 4 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Hezká kniha, která se četla moc dobře, ale nezaujala mě tolik, jako ostatní knihy, které jsem od autorky četla (např. Mlčení, Utajená sestra, Před bouří) a proto dávám o hvězdičku méně.

20.01.2022 4 z 5

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Příjemný příběh, který se moc dobře četl, určitě stojí za přečtení. Na léto značka ideál.

27.07.2021 5 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Kniha se četla sama. Balet se mi moc líbí - bylo pro mě velmi zajímavé číst, co všechno tohle obnáší. Určitě stojí za přečtení.

16.11.2020 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Opravdu super knížka - moc jsem si ji užila, přečteno jedním dechem. Nepříjde mi jako tuctový thriller, kterých je na trhu mnoho - tuhle si budu určitě pamatovat; určitě doporučuji a těším se na další autorčiny knihy.

07.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Hezké, čtivé; jenom mi to přišlo asi až moc překombinované.

10.07.2020 4 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Jedna z mých nejoblíbenějších knih - je skvělá a určitě stojí za přečtení.

09.01.2020 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nádherná kniha - přečetla jsem jedním dechem. Považuji za jednu z nejlepších od Jojo Moyes.

09.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Krásná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Pro mě určitě jedna z nejlepších od Jojo Moyes.

08.01.2020 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha se mi moc líbila - velmi napínavá, nemohla jsem se odtrhnout. I když byl příběh strašidelný, tak nebyl brutální tak jako mnoho jiných podobného žánru, což opravdu oceňuji.