JadeyBristow JadeyBristow komentáře u knih

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Nic náročného na čtení.

17.09.2019 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Autorčin styl psaní mi sedí ze všeho nejvíc. Není to nic náročného na čtení, což mi vyhovuje.

17.09.2019 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Tato kniha odstartovala mou závislost na knihách od J.Lynn. Žádné slovo nedokáže popsat to, jak tuhle knihu miluju.

Wiccapedie Wiccapedie Shawn Robbins

Knihu mám rada. Její obal a celkově zpracování nemá chybu. Několik věci, jako zacatecnikovi, mi to dalo. Ale některé praktiky, jako carovani v mikrovlnné troubě, mi přijdou lehce směšné.

17.09.2019 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Prosím už ne. Kniha by nebyla tak špatná, kdyby se do ni nepřidala mafie. Asi už jsem moc stará, ale takto mafie vůbec nefunguje. Ještě ke všemu nemluvím o tom, ze holka, která by si v životě prošla tím, co hlavní hrdinka zde, by nebyla psychicky v pořádku a byla by zralá tak do Bohnic. Kniha se hodí spíše na Wattpad, ne do knihkupectví. I když teen lidi z ni budou unešeni. Nepopírám, ještě před par lety by to byla moje nejoblíbenější kniha, ale asi stárnu a v knize chci alespoň trochu logiky. Celkově se modlím, aby ten hype okolo dvacetiletých mafiánů, který jsou na pohled strašný bad boys ale večer ti přinesou růže a všechno je duhové, skončil.

17.09.2019 1 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Většinou tento žánr naprosto zbožňuji, ale něco mi zde hodně vadilo. Přišlo mi to takové nemastné, neslané. Děj se dal snadno předpovědět. Každopádně kniha je nenáročná a nemusíte u ni přemýšlet. Takže jako oddechovka po náročnější knize ideální.

17.09.2019 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Nenáročná kniha. Velmi. Bohužel na můj vkus se děj velmi táhl. Vše by se vešlo tak do poloviny knihy, ten zbytek naprosto zbytečný.

17.09.2019 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Já ten hype okolo Johna Greena nechápu. Hvězdy nám nepraly se mi velmi líbilo, ale tato kniha pro mě velkým zklamáním. Bohužel jsem ji nemohla dočíst, protože jsem se nedokázala začíst.

17.09.2019 1 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

J.Lynn naprosto miluju. Ještě jsem od ni nečetla knihu, která by mě zklamala.