J.x J.x komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

Trošku jiná knížka od tohoto autora, ale moc se mi líbila, lehce se četla. Bylo pro mě osvěžující, že zvolil trošku jiný typ detektiva.

23.03.2018 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Knížka se lehce četla, zajímavý příběh, líbila se mi.

06.03.2018 4 z 5

Nedostižná láska Nedostižná láska Hannah Mary Rothschild

Za mě bohužel velké zklamání. Na knížku jsem se těšila, upoutala mě názvem i obalem, ale několikrát jsem se zkoušela začíst a prostě to nešlo:-(

06.03.2018 1 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Za mě bohužel trošku zklamání. Možná jsem čekala víc, vzhledem k některým komentářům. Přeskakovala jsem stránky, abych už byla na konci. Nebyla to ta knížka, na kterou bych se těšila, až se k ní zase vrátím a budu číst dál.

06.03.2018 3 z 5

Karolína - Domácí kuchařka Karolína - Domácí kuchařka Karolína Kamberská

Zaujal mne více další díl této kuchařky. Hezky se čte a je tam pro mne více použitelných receptů.

20.02.2018 3 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Zřejmě jsem očekávala víc. Několikrát jsem se ke knížce musela vrátit, abych ji dočetla.

31.01.2018 3 z 5

Výhonek osmilisté růže Výhonek osmilisté růže Auður Ava Ólafsdóttir

Nevím, jestli jsem knihu četla ve špatném rozpoložení:-), ale nezaujala mne, několikrát jsem se k ní musela vracet, abych ji dočetla.

31.01.2018 2 z 5

Sedm zoufalých (úletů) Sedm zoufalých (úletů) Eva Dömény

Knížka se mi dobře četla, osudy kamarádů se prolínaly. Líbila se mi.

Róziny dcery Róziny dcery Zdenka Becker

Knížka se mi dobře četla, ale působila na mě trošku depresivně.

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Asi jsem měla příliš velké očekávání. Musela jsem se nutit, abych ji dočetla.

08.01.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka se mi velmi dobře četla, jen jsem se ztrácela v propojení postav, ale to je zřejmě můj problém. Hodně jsem si od ní slibovala, vzhledem k tomu, jak dlouho jsem na ni čekala v knihovně a jak je vychvalovaná, a možná to přispělo k tomu, že mě maličko zklamala.

Mráz Mráz Bernard Minier

Knížka určitě stojí za přečtení. Chvílemi jsem tedy trošku přeskakovala, ale jinak mě děj pohltil a vždycky jsem se na ni těšila. Jen je opravdu silná a těžká do ruky:-)

08.01.2018 5 z 5

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

Asi jsem od knížky očekávala víc, ale četla se lehce.

26.12.2017 3 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Katarina Mazetti

Knížky této autorky se čtou lehce, dobře. Tahle nebyla výjimkou.

26.12.2017 4 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Knížka se mi líbila, dobře se četla, ani časové roviny mi nevadily. Jen se přikláním k názoru, že závěr potřeboval trošku dopracovat. Ale doporučuji.

26.12.2017 4 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Přečetla jsem pár povídek. Příliš mě knížka nezaujala.

08.11.2017

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Zezačátku jsem se trošku ztrácela v postavách. Postupně jsem se začetla. Nebyla to špatná detektivka.

30.10.2017

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Chvílemi jsem se v ději knížky i osobách ztrácela, ale celkově se mi knížka nečetla špatně, jen mě také mrzí ty chyby. Rozhodně bych neřekla, že je to odpad.

30.10.2017

Tichý - Kronika vraha Tichý - Kronika vraha Thomas Raab

Bohužel jsem nedočetla, nevyhovuje mi znát vraha už na začátku knížky, raději se k tomu "dočtu". A knížka na mě působila moc temně.

03.10.2017

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Po dlouhé době se mi knížka dobře četla a nechtěla jsem přestat, i když se mi děj zdál trošku zamotaný. Zkusím ještě další autorovy knížky.

03.10.2017