Ivuška235 Ivuška235 komentáře u knih

Nadějeplná Nadějeplná kolektiv autorů

Úžasná kniha, se silnými příběhy.

27.12.2023 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje první kniha z tohoto období Moc se mi líbila, jedná se o hodně silný příběh.
Když jsem se blížila ke konci knížky, tak jsem si moc přála, aby kniha měla ještě nějaké stránky, tak moc jsem ji nechtěla opustit. Už je to týden, co jsem knihu přečetla a pořád na ni musím myslet.

31.03.2023 5 z 5

Ženy v Biblii: 16 jedinečných žien a ich odkaz pre súčasnosť Ženy v Biblii: 16 jedinečných žien a ich odkaz pre súčasnosť Shannon Bream

Kniha povzbudí, dobře se čte. Pokud si nepamatujete nějaké příběhy, tak tato knížka je krásně osvěží... Nějaké věci jsem si už přesně nepamatovala, takže jsem ráda, že jsem si je mohla připomenout. Líbilo se mi, že autorka měla v nějakých věcech dobré postřehy, kterých jsem si nikdy nevšimla.

25.02.2023 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Knihu jsem dostala, vůbec se mi do ní nechtělo. Nikdy jsem nečetla žádnou fantasy. Ale teda od prvních stran mě hned dostala, nemohla jsem se odtrhnout, přečetla jsem za za jeden den! :) Těším se, až si přečtu další díl...

Když promiň nestačí Když promiň nestačí Gary Chapman

Pět jazyků omluvy je super kniha. Je dobré vědět svůj jazyk omluvy či někoho blízkého...

A zaznel šofar A zaznel šofar Francine Rivers

Francine Riversová opět nezklamala. Skvělý román, který jsem měla přečtený za pár zimních večerů.
Některé situace jsou jak ze života a mohou probudit morální dilema, jak by se člověk zachoval, kdyby byl ve stejné situaci, jako hlavní hrdinové.

23.11.2022 5 z 5

Frame-Up: Zločiny podle komiksu Frame-Up: Zločiny podle komiksu Meghan Scott Molin

Takový lehký detektivní příběh, fajn román, četl se mi dobře.

23.11.2022 4 z 5

Vykupující láska Vykupující láska Francine Rivers

Četla jsem hodně románů, ale tento román je prostě TOP!

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Úžasný román, přečetla jsem během vánočních svátků. Těším se na další román od této autorky :)

22.11.2022 5 z 5

Haló, Tati! - Modlitba jako bezplatná telefonní linka do nebe Haló, Tati! - Modlitba jako bezplatná telefonní linka do nebe Jan Klas

Tato knížka je psaná ze života Jana Klase. Vypráví o svých životních zkušenostech s Bohem.
Moc se mi líbila a doporučuji, kde se dá :) Strašně moc mě povzbudila.

22.11.2022 5 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Moc hezký komiks, pobavila jsem se.
Koupila jsem i švagrové, která je introvertka, tak jsem zvědavá, jak se jí bude líbit :)

22.11.2022 4 z 5

Co s penězi? Biblický pohled na hospodaření Co s penězi? Biblický pohled na hospodaření Dan Drápal

Knížečka je fajn, jen já osobně jsem tam nenašla pro sebe nic nového, což mě trošku zklamalo. Ale myslím si, že pro hodně lidí to může být hodně užitečná příručka.

22.11.2022 3 z 5