Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Kniha zábavná,čtivá a oddechová občas se vám chce skoro brečet. Doporučuji

13.07.2018 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Každý příběh byl něčím zvláštní. Každý příběh byl něčím originální,ale bylo zajímavé, jak všechny příběhy jsou spolu něčím spojené. Mně se líbili všechny příběhy,ale nejvíc se mi líbil ten první. Upřímně jsem se bála toho,že to psali tři autoři,ale příjemně mě to překvapilo. Ale na 5 hvězdiček to nemá.

02.07.2018 4 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Kniha zajímavá,ale vůbec mi to nepřijde nějak fantasy. Je to oddychové čtení, ale kniha patří k těm horším. občas jsem měla tendenci přeskočit stránku,protože mě to nebavilo, ale zase byli pasáže,kde mě to velice bavilo.

30.06.2018 3 z 5

Sen letící želvy Sen letící želvy Nora Eckhardtová

Nápad skvělý. Kniha mě bavila,ale byli části kde jsme měla chuť to přeskočit. Určitě to stojí za přečtení,ale znám i lepší knihy. Tohle pro mě byla tak trochu strata času. Ale každý má tuhle knihu jiný názor. Ale také mě překvapilo,že je to česká autorka,což je plus. Snad budou její další knihy lepší

24.06.2018 3 z 5

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

kniha mě už od prvních stránek nebavila. Skončila jsem na straně 30. Nepochopila jsem začáteční děj. NUDA..NEDOPORUČUJI je to jen Sráta času

24.06.2018

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Moc mě nebavilo to, jak tam byli ještě ty další postavy, které jsem přeskakovala, protože mě to nebavilo a přišlo mi to nezajímavé. Tohle je moje druhá kniha na téma LGBT. první byla will grayson will grayson a to mě moc bavilo, ale tohle by mohlo být jen o Harrym a Cragiovi

11.06.2018 3 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Absolutně mě kniha nebavila. Nedočetla jsem ji, protože mi chybělo nadšení. Nikdy se mi nestalo, že bych knihu nedočetla. Na to že je to "Bestseller" ,tak mě to zklamalo :)

10.06.2018 odpad!

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Zčátek byl nuda, ale jak se to vyvíjelo dál bylo to čím dál lepší. Moc mě tam nebavilio ty zbytečné informace o matice, ale díky tomu jsem pochopila co to funkce je. Přečteno za 3 dny . Pohodová kniha

05.06.2018 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

NEchápu jak to dokáže, ale vždy mě do děje tak vtáhne, že nevím kdy přestat, protože chci zjistit jak to dopadne. Kniha napínavá a jedna z mála , která dokáže rozbrečet :)

Siréna Siréna Kiera Cass

Jo líbila se mi, ale abych pravdu řekla nepochopila jsem moc ten konec. Jinak velice pěkná knížka pro young adult

05.06.2018 3 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Tahle knížka ze série "vlčí pramen" byla nejhorší. Nelíbilo se mi tam popisování boje, když tam umírali. Já vlastně ani nevím jaký názor na tuhle poslední knihu mám, ale určitě vím, že mě to nepřekvapilo, protože jsem tušila , jak to dopadne

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

tahle série je úžasná a tahle knížka taky. všem moc doporučuji

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Kniha se mi velice líbila. Čekala jsem nějakou pitomost,ale kniha mě příjemně překvapila. Dokázala jsem si živě představit ty postavy, jen je škoda že to není zfilomvané