IvettKremrová IvettKremrová komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

zas a opět jako u ostatních knih colleen Hooverové nemám slov! ♥ tím že kniha navazuje na titul ,, Bez naděje" tak člověk nemusí přemýšlet co a jak protože je to vlastně ten samý příběh jen z pohledu Holdera který vlastně doplňuje všechny vzpominky a myšlenky a všechno nad čím jsme si třeba v prvním dílu lámáli hlavu :) Líbilo se mi i jak Holder psal vzkazy své sestře i když věděl že si je nejspíš nikdy nepřečte. Pomáhalo mu to všechno zvládnout. Prostě opět úžasný příběh plný lásky,napětí,dramatua i po tom všem naštěstí šťastného konce ♥ :) Miluji tuto autorku a uplně všechny jeji knížky jsou boží,rozhodně všechny její tituly stojí za přečtení ♥ :)

23.07.2017 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Přečteno bezmála za 2 dny. Colleen je má nejoblíbenější autorka i právě proto, že se v každé knize zaměří na vážné i zároveň hodně běžné téma.

Tento příběh..byl fascinující. Opět hodně silné téma hlavně pro nás ženy. Dokonalý popis pocitů a emocí, jak se žena v situaci hlavní hrdinky musí cítit. Kapitoly měnící se podle "tehdy" a "teď" dodávaly smysl a krásně popisovaly jak se vztah Quinn a Grahama postupně měnil a jak bývali kdysi šťastní. Kniha jako taková mě hodně zasáhla protože si neumím představit jaké to musí být.. poplakala jsem si a ne málo ale konec byl skutečně překvapivý. Všechny knihy od této autorky mám načtené každou minimálně 3x a tato se vyšvihla v mém osobním žebříčku úplně na vrchol. Jsem si jistá že si ji přečtu ještě několikrát až nastane určitá chvíle. Moc se mi líbila! ♥

Všem jak ji tak i tuto autorku vřele doporučuji ♥ At už sáhnete po jakékoli její knize,nebudete zklamaní,všechny jsou totiž naprosto dokonalé ať už s něčekaným zjištěním,zápletkou a nebo koncem. Zkuste jednu knihu a zaručuji vám, že si budete chtít přečíst i ty ostatní..ano, přesně tak je Colleen Hooverová skvělá! ♥

03.04.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

naprostá dokonalost jako všechny ostatní knihy od této mé obíbené autorky! doporučuju všem :) tak jako u předchozách knih i u téhle bylo něco,co mě rozesmutnilo,nadchlo i potěšilo. úžasné! :)

17.05.2017 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Co na tuhle knihu říct? Za mě wow,bomba,super,úžasný! Přečteno jedním dechem během dvou dnů,stránky jsem hltala snad při každý činosti protože jsem se od knihy nemohla odlepit,ale ani ve snu by mě nenapadlo že příběh nabere až takový spád.
Z komentářů tady jsem věděla že to bude i hodně dramatické v některých částech ale nečekala bych že až tak moc. Vývoj událostí mě hodně překvapil a některé části jsem četla třeba i 2x abych je pochopila a vstřebala.Každopádně se mi strašně líbila,byla tam láska,přátelství,nečekané zjištění a hlavně strašně moc emocí.Dlouho na tento příběh budu vzpopímat a rozhodně jsem ho nečetla naposled.Jsem naprosto uchvácena.Knihy této autorky jsou všechny napsané naprosto luxusně a ona je prostě skvělá.Kdyby šlo dát 10*,dám 10. Doporučuji všem tuto i všechny ostatní knížky Collen Hooverové,mají určitý smysl,jsou báječně napsané a hlavně v nich najdeme něco,co zanechá nějaký ten pocit v každém z nás :) :)

08.05.2017 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Konečně přečteno.. trvalo mi to dlouho,četla jsem ve volných chvílích a cestou busem jako e-knihu. Příběh se mi líbil, námět hodně super ale ze začátku mi dělalo problém představit si Kolonii tak jak ji tam autor popisoval,později když jsem se více začetla to už bylo vpořádku. Vše co se událo v knize a v jakém spádu?uuf..některé části jsem četla i 2x než mi to mozek zpracoval. Hodně mě bavil začátek knihy kde se děj odehrával v tom podzemí(kdo četl ví,nebudu psát spoilery pro ostatní) Každopádně dokončení prvního dílu super,dočetla jsem se zadrženým dechem. Miluji postapo knihy,teď si dám nějakou romantickou oddechovku a hned poté se pouštím do Dvanáctky :) Jak už tady někdo psal, tato série nejde číst hned v kuse zasebou,mozek potřebuje trochu času aby si dal dohromady, co všechno se v to prvním díle odehrálo :) ale za mě super čtení ♥

31.08.2019 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Mi se tato kniha velice líbila. Hodně sladká,hodně zdrobnělin ale to se mi na ní právě líbilo,zatím jsem v žádné knize neviděla oslovení ,,broučku,miláčku" atd. Chytla mě za srdce a je opravdu dokonale napsaná,na léto a horké dny je přímo ideální ♥ Nemám ráda knihy kde jeden z páru zemře,jsem strašná citlivka ale nedalo mi to a prostě jsem ji musela dočíst, ikdyž jsem tušila jak to dopadne.A poslední kapitola a zakončení celé knihy?Ty bláho,byla to krása ♥ Někdo říká že je to pro čtenářky ve věku 16ti let ale já jsem i ve 22 spokojená a šťastná, že jsem ji dočetla. Ta část se stopami v písku..zaryla se mi hodně hluboko do srdíčka a jen tak na ni nezapomenu ♥

Když to teda shrnu..krásný romantický příběh, který chytne za srdce a u kterého každá citlivější povaha aspoň 1 uroní slzu. Rozhodnně doporučuji ♥

16.06.2019 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

naprostá bomba! :) jako všechny ostatní knihy této úžasné autorky, i tato mě naprosto nadchla a uchvátila! :) moc se mi líbila a doufám že má v plánu napsat další nějaké holčičí romány stylu jaký píše :) za mě bez váhání 5*! :)

13.06.2017 5 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Paráda ♥ první historický román po kterém jsem náhodou šáhla a vůbec ale vůbec to nebylo špatné.Pomalý začátek a seznamování s dějem a postavami,příjemné,klidné,super oddychovka. Potom ale to nabralo takový spát že jsem příběh všech hrdinů hltala očima, hlavně teda Jessicu a Alistaira ♥ miluji erotické romány a tohle se mi hodně líbilo. pravdou je že tam mohla být více rozepsán život Hester, Jessičiny sestry ale i tak to bylo boží. Za mě teda super a rozhodně si přečtu i serii Crossfire od této autorky ♥ ♥

10.10.2019 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Boží! :3 knížku jsem četla jednim dechem,moc se mi tam líbily romantické části a určitě si přečtu i další díly.

25.09.2015 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Naprosto dokonalé! ♥ přečteno během 2 dnů,příběh dával smysl a na večerní počtení naprosto skvělé. Od začátku jsem neměla ráda Jules,Giu,Bec i Haydena jsem si oblíbila téměř okamžitě. Kdyby bylo pokračování,vůbec by to nevadilo :) Moc pěkné čtení,za mě 5* :)

19.09.2017 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Krásný příběh a lehce za polovinou knížky nečekaný zvrat. Příběh se mi líbil a určitě si přečtu i ostatní tituly od této autorky :))

19.03.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Právě jsem ji dočetla a musím říct,že to byla bomba.Příběhy se mi moc líbily,jen je mi líto Sama a toho,jak ji pak král poslal do těch Solných dolů. Autorka těchto knih je velice šikovná a každá její kniha prostě stojí zato! :) Chystám se teď na Skleněný trůn a všechny pokračování a věřím že mě uchvátí tak,jako tento titul :) Kniha byla opravdu skvělá a jsem si jistá že se k ní po nějaké době zase ráda vrátím a přečtu si ji znova :)

05.05.2017 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

božské :)

25.12.2017 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

včera jsem ji dostala společně s dalšími 2 díly a večer se hned pustila do čtení protože mi to nedalo a dneska kniha dočtená ♥ Hltala jsem každou stránku a ani jsem pak nechtěla jít spát jak mě to chytlo.Jsem moc mile překvapená,strašně se mi ten příběh líbil,už mám rozečtený druhý díl a jsem ráda že mám rovnou pohromadě celou serii a mužu si je přečíst hned všechny 3díly zasebou ♥ Příběh i zápletka zajímavé,až jsem koukala co se tam pak zvrtlo,chvílema napětí,láska,touha a zklamání tak jak to u dívčích románů má byt ♥ Doporučuju přečíst :) u druheho dílu jsem zatím na začátku a doufám že to bude taky takova parada jako první díl :) ♥ za mě rozhodně 5* :)

30.07.2017 5 z 5

Na první pohled Na první pohled Mhairi McFarlane

pecka! :) krásně plynulý příběh a tak nějak jsem doufala že to dopadne tak jak jsem čekala :) a potěšilo mě když to tak opravdu bylo :) příjemná oddychovka z právnického a novinářského prostředí :) doporučuju :))

26.06.2017 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

zas a opět paráda! :))) kdo četl předchozí díly této série,doporučuji tenhle i úplně poslední-Zúčtování! :) tam se teprve budou dít věci! :) velmi mě bavila a nečekala jsem že to bude mít až takový napínavý závěr :) každopádně to nejde ohodnotit jinak než 5ti hvězdami :)

06.06.2017 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Naprosto dokonalá knížka,tak jak první dva díly ani 3. nezklamal. Nádherný děj a napínavý, nečekaný a moc krásný konec! Tuhle trilogii doporučuju všem,ktřeří mají rádi anděly,tajemno a příběhy o silné Lásce,která překoná všechno! :)

02.10.2015 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Luxusní knížka,přečetla jsem ji během par dni a chystám se na 2 pecka!! ♥ jen mě zklamal ten konec jak Chloe zradila její teta Lauren..tohle jsem fakt nečekala. Těším se jak bude pokračovat 2 :)) tento díl je napínavý,tajemný a stoji za přečteni jako určitě zbylé 2 díly. :))

29.07.2015 5 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Luxusní knížka! ♥ četla jsem ji se zatajenym dechem a každou chvili čekala co se bude dít,nemohla jsem se od ní odtrhnout!♥ četla jsem celou trilogii a mohla bych si to přečíst klidně ještě 100x ♥ Miluju knížky kde je spousta tajemství a překvapení ♥ 5hvězd ♥

27.07.2015 5 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Autorka nezklamala a i druhý díl má velmi bohatý děj :) doporučuji přečíst první i druhý díl :))

27.07.2015 5 z 5