Iva095 Iva095 komentáře u knih

Marco Marco Marcy Jell

Ani jsem nepočítala s tím, že mě kniha bude tak moc bavit.
Brooke mi na začátku moc nesedla, ale po chvilce čtení jsem si jí celkem oblíbila a vlastně dost podobně jsem to měla i s Marcem.
Kniha se skvěle četla a skvěle jsem se u ní bavila. Děj mě naprosto pohltil ikdyž není nějak moc originální.
Co se týče erotiky té tam bylo tak akorád ani málo ani moc což mi naprosto vyhovovalo.
Třešničkou této knihy je bonusová kapitola u které jsem se pobavila asi nejvíce.
Těším se na příběh Lucase.

"Hrála jsem si s ohněm a doufala, že se nespálím."

01.02.2024 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Anthony Ryan

Audiokniha
Už dlouho se mi nestalo, že by si mě kniha tak moc a tak rychle získala.
Když jsem se do této knihy pouštěla vůbec jsem nečekala, že mě čeká tak skvělý zážitek.
V podání Ondřeje Nováka se příběh krásně poslouchala.
Alwyna jsem si oblíbila celkem rychle. Jeho příběh mě i přestože měl pomalejší začítek naprosto pohltil.
Těším se na pokračování.
Od autora to je pro mě první kniha, ale rozhodně ne poslední.

"Člověk je strůjcem vlastního štěstí."

"Zbabělost a zdravý rozum jsou často jedno a totéž."
¨
"Zbičují člověka za vraždu, ale neoběsí ho, když se vykoupí zaplacením ceny krve rodině oběti. Ale když někdo znesvětí knihu, přivážou ho ke stromu, rozpárají mu břicho, udělají z něj potravu pro vrány a žádné výkupné ho nezachrání."

31.01.2024 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Romantické knihy čtu minimálně, ale minulí rok jsem četla Hypotézu lásky a ta byla skvělá a byl to i důvod proč jsem se pustila do Hlavy plné lásky. Ráda bych řekla, že jsem nadšená úplně stejně jako z předchozí knihy, ale to bohužel nejsem.
Kniha se četla pěkně, děj krásně plnynul, našla jsem i spousty zábavných momentů, ale také jsem si chvílkama říkala , že to není tak dobré jak jsem doufala a že ty hlavní postavy jsou takové nijaké a vlastně se k sobě moc nehodí.
Kniha nebyla špatná, ale ani nebyla tak dobrá jak jsem doufala, že bude. Takže za mě průměr.

27.01.2024 3 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Stejně jako první díl tak i tento mě bavil.
Milá, pěkná jednohubka.

25.01.2024 4 z 5

V zajetí emocí V zajetí emocí Petr Eybl

Někdo nemá vůbec nic,
zatímco ty máš všude kolem sebe
spousta citu, péči, modré nebe...
a chceš pořád víc...

Moc povedená básnická sbírka. Určitě se k ní časem vrátím.

Někdy musíš projít temnotou,
abys našel světlo.
A setkat se s hrůzou mrazivou,
abys poznal teplo.

23.01.2024 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Pěkná, svižná jednohubka s takovým koncem, který jsem očekávala.

22.01.2024 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Kdyby tak moc dlouho netrvalo než se objevila mrtvola a než se na scéně objevil Josef Bergman tak bych to hodnotila jako zatím nejlepší díl, ale tím že se asi tak prvních sto stran nedělo skoro nic tak to hodnotím jako lepší průměr.
Zatím mě sérii celkem baví, ale že bych jí řadila mezi oblíbené to určině ne.

21.01.2024 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Nebylo to špatné. Kniha se pěkně četla, ale stejně jako u první autorčiny knihy tak i teď jsem měla problém z tím jak málo se na scéně objevoval Josef Bergman a jak málo se vyšetřovalo.
Na to že je jedná o detektivku tak to bylo slabé.

19.01.2024 3 z 5

Blízko Blízko Kevin Panetta

Knížku jsem četla v angličtině a říkala jsem si, že až výjde česky tak si jí přečtu znovu, ale nakonec myslím, že jednou stačilo.
Trošku jsem doufala, že to bude na způsob Srdcerváčů, ale těm se to ani zdaleka nepřiblížilo. Ale jinak na odreagování to bylo fajn.

18.01.2024 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

O proti Krokům vraha byl tento díl o dost lepší, protože tato kniha už se dá nazvat detektivkou. V příběhu bylo o dost víc vyšetřování což se mi líbilo.
Jediné s čím jsem měla problém byla arogance a nesympatičnost většiny postav.

17.01.2024 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Poprvé co jsem se pustila do české detektivky a že bych byla nějak nadšená to tedy nejsem.
Celá kniha se točí okolo různých lidí a jejich problémů a občas se tam objeví Josef Begman, který vyšetřuje vraždu a to jsem si myslela, že on by měl být ta hlavní postava.
Na to že je to detektivka tak z vyšetřování toho tam moc nebylo.
I to celé odhalení bylo zvláštní najednou Bergmana osvítilo dal si dvě a dvě dohromady a hned věděl kdo vraždil.
Doufám, že další kniha autorky budu lepší.

16.01.2024 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Skvělá jednohubka.
Bylo to jednoduché, svižné čtivé a zábavné.
William mě oslovil víc než jeho dvojče Bruce v prvním díle.
Možná, že si někdy přečtu další díl.

14.01.2024 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Tento díl byl tak moc překombinovaný, že jsem se v něm ztrácela až do úplného konce, který byl prostě a jednoduše špatný.
O proti prvnímu dílu to bylo slabé.

13.01.2024 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nejsem moc velký fanoušek tohoto žánru ale jednou za čas proč ne.
Ještě přečtu druhý díl, ale pak už stačilo.

09.01.2024 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Audiokniha
Skvělá severská kriminálka.
V podání Pavla Soukupa se kniha krásně poslouchala.
Příběh byl napínavý a dost mrazivý.
Jsem zvědavá na další díl.

09.01.2024 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Jáma mi připomíná Hřbitov zvířátek.
Kniha byla lepší než Kříďák, ale jen o trošku, zase byla až moc překombinovaná.
Nejsem si jistá jestli se ještě do nějaké knihy od autorky pustím.

06.01.2024 1 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

První kniha v tomto roce a bohužel naprostá katastrofa.
Kniha byla až moc překombinovaná a vůbec si nejsem jistá do jakého žánru bych jí řadila.
S čím si ale jistá jsem, je že nálepka světový bestseller na tuto knihu nepatří.
Poprvé co knihu hodnotím jako odpad.

04.01.2024 odpad!

Vztek Vztek Tracy Wolff

První díl jsem měla přečtený hned, ale tento mi zabral o dost více času a bohužel mě o dost méně bavil.
Oceňuji krátké kapitoly a to jak se kniha pěkně četla, ale bohužel tam bylo strašně moc nudných částí.
Nejvíc se mi líbili ty části kde se Grace pošťuchuje s Hudsonem, ale jinak to bylo nic moc.
Každopadně jsem zvědavá na pokračování.
Celá série by měla mít šest dílů tak se snad v příštím roce dočkáme dalších dvou.

31.12.2023 3 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Tento díl se mi líbil o něco více než ten předchozí.
Kniha se pěkně četla, nebyla nudná, pořád se něco dělo, příběh byl zajímaví.
Jak mi Kay v předchozím díle moc nesedla tak teď už jsem si jí celkem oblíbila a společně s Elliotem jsou super dvojka.
Jsem zvědavá na další díl.

21.12.2023 4 z 5

Holka mých snů Holka mých snů Rachael Lippincott

Kniha mi dala přesně to co jsem od ní očekávala. Milý, pěkný a celkem dost svižný příběh, u kterého můžete úplně vypnout, nemusíte přemýšlet nad tím jak to asi tak dopadne, to je dané od začátku.

Myslím, že od autorky zkusím i nějakou jinou knihu.

19.12.2023 5 z 5