Iva095 Online Iva095 komentáře u knih

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Od samého začátku až do úplného konce dokonalí příběh. Každá kapitola byla napínavá ani chvilku jsem se nenudila. Knížku jsem si pořídila, protože patří mezi humbook tipy a veškeré humbook tipy co jsem četla byli skvělé a další věc proč jsem po této knížce sáhla je ,že je to fantasy příběh, které má jen jeden díl. Doporučuji.

08.10.2022 5 z 5

Spoutávač Spoutávač Sebastien de Castell

Další skvělý díl. Jen škoda, že tam skoro vůbec nebyl kočkoveverčák, kterého jsem si zamilovala hned od prvního dílu. Těším se na pokračování.

24.01.2023 5 z 5

Kouzelnice Kouzelnice Sebastien de Castell

Kdyby v tomto díle bylo trošku více Reichise tak by to bylo o něco lepší, ale i tak skvělí příběh. Těším se na další díl.

22.01.2023 5 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Určitě lepší než první díl. Jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

16.01.2023 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Přibližně půl knihy mi trvalo než jsem se začetla, ale pak už příběh krásně plynul. Určitě si od toho to autora přečtu i další knížku.

16.12.2022 4 z 5

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

Tuto knížku bych si asi normálně nepořídila, kdybych od této autorky neměla přečtenou mojí nejoblíbenější LGBT knížku Červená, bílá a královsky modrá ve které jsem si zamilovala jak Henryho tak Alexe a knížku jsme přečetla jedním dechem. Tato knížka byla úplný opak nelíbila se mi skoro vůbec. Za mě to byla strašná blbost a měla jsem dost velký problém jí vůbec dočíst. Nakonec to dopadlo tak, že jsme přeskakovala kapitoly abych se vůbec dostala na konec což normálně nedělám každou knížku se vždy snažím přečíst celou, ale tady to prostě nešlo. Vůbec mě nenapadlo, že by tato knížka mohla být takovým zklamáním. Takže všichni co milujete knížku Červená, bílá a královsky modrá a chystáte se přečíst poslední stanici nedělejte to.

05.12.2022 1 z 5

Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Joanne Rowling

Naprosto miluji sérii o Harry Potterovi a stejně tak jsem si zamilovala Fantastická zvířata. Tento scénář je prostě boží. Zase jsem se vrátila do světa úžasných stvoření. Knížka se mi moc líbila. Jediné co mi na knize vadí tak je ta filmová obálka, předchozí díly mají krásné obálky a tady tu zkazili.

03.12.2022 4 z 5

Rodina především Rodina především Karen M. McManus

Povedený YA thriller. O proti knížce Dva tajemství neudrží, která byla hodně průměrná tato knížka byla skvěla. Příběh byl čtivý, rychle odsýpal. Spousta lží, manipulace a spousta tajemství. Fajn bylo i to přeskakování z přítomnosti do minulosti a ten závěr ten byl boží.

30.11.2022 4 z 5

Mechanický duch Mechanický duch Laura Ruby

Pěkné pokračování. O něco lepší než první díl. Teď už akorát počkat až vyjde závěrečný díl kde se to celé uzavře.

24.11.2022 4 z 5

Stínová šifra Stínová šifra Laura Ruby

Tato knížka je spíš pro mladší generaci, ale i přesto se mi příběh líbil a určitě si přečtu i další díl. Začátek nebyl nic moc, ale když začali objevovat klíče a luštit šifry tak mě knížka začala bavit. Knížka se pěkně četla a vzhledově je taky moc pěkná.

13.11.2022 4 z 5

Malý princ slaví Vánoce Malý princ slaví Vánoce Martin Baltscheit

Moc jsem si nebyla jistá co od této knížky čekat. Nebylo to špatné ale nebylo to ani tak dobré jako klasický příběh Malého prince. Nejhezčí na této knížce byli asi ty ilustrace.

07.11.2022 4 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Originální, pěkný, čtivý příběh. Můžu říct, že jsem se u čtení pobavila. Myslím, že kdybych byla o pár let mladší tak bych tuto knížku asi ocenila víc.

02.11.2022 3 z 5

Srdcerváči: Ročenka Srdcerváči: Ročenka Alice Oseman

Každý kdo má rád sérii Srdcerváči tak by si měl tuto ročenku určitě pořídil. Autorka tam popisuje jak celá tato série vznikla, jak nad každou tou postavou přemýšlela když vymýšlela její charakter, jak se průběžně ilustrace Charlieho a Nicka měnili, dodatkové komiksy a spousta dalšího. Pro milovníky Srdcerváčů doporučuji.

31.10.2022 5 z 5

Zlomky nekonečna Zlomky nekonečna Adéla Rosípalová

Kluky jsem si zamilovala. I přesto že jsem od začátku věděla jak to dopadne tak jsem pořád doufala, že to skončí jinak. Kniha se mi moc líbila.

Moc doporučuji.

23.10.2022 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Knížka u které jsem se nenudila. Příběh byl čtivý, zábavný, rychle plynul. Líbili se mi ty chaty a jak se celý příběh točil okolo HP. Příjemná oddechovka.

14.11.2022 4 z 5