iv.kohoutova iv.kohoutova komentáře u knih

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Hned od prvních pár vět mě to vzalo do děje. Velmi čtivé. Chtěla jsem číst dál a dál. Jsem tým Roth . Velmi doručuji.

09.04.2024 5 z 5

Kroniky pozůstalých (box) Kroniky pozůstalých (box) Mary E. Pearson

Celá série se mi moc líbila. Když jsem dočetla do poloviny první knihy,tak jsem byla tak zakončená,že jsem myslela,že začnu číst od začátku. Příběh celkově je opravdu propracovaný. Hlavní hrdinka si mě hned získala. Jen občas se příběh trochu vlekl a nic se vlastně nedělo. Ale i tak hodnotím jako jednu z nejlepších sérií.
Al

05.04.2024 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Snažila jsem se, ale kniha mi vůbec nesedla. Přečetla jsem čtyři kapitoly a nedokázala jsem se s ní "sžít". Takže odkládám na neurčito :-(

02.11.2019

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Přečteno jedním dechem

10.09.2019 5 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Stejně čtivý jako první díl :-)

10.09.2019 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Celou dobu jsem si nedokázala představit jak to skončí. Byla jsem hodně napnutá. Projevila se u mě obvyklá nemoc "Jen dočtu kapitolu a půjdu spát" ????????

18.07.2019 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Druhý díl byl snad ještě lepší než první. To propletení s historií. Velmi čtivé.

18.07.2019 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Nejdříve jsem viděla seriál (1 sérii) a byla jsem úplně uchvácená. Miluju děj, kde je hlavní hrdinaka čarodějnice. Kniha byla věrnou kopií seriálu, až jsem litovala, že jsem si nejdříve nepřečetla knihu (bohužel jsem se o knize dozvěděla až po seriálu)... Ale i tak jsem se nemohla odtrhnout od čtení. :-)

21.06.2019 5 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Nikdy jsem netušila, že by mne taková kniha mohla zaujmout. Ale po přečtení prvních stránek, jsem ji dočetla jedním dechem. Čte se opravdu sama.

06.01.2019 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Tak, takhle mě knižní série ještě nedostala :-) Úplně se bojím teď číst něco jiného, protože se myslím, že se to téhle knížce prostě už nevyrovná. Většinou je nejlepší knížka v sérii ta první, ale tady hodnotím tuhle knihu tou nejlepší. Myslím, že jsem celou dobu tušila kdo Lucinda doopravdy je. Čekala jsem sice trochu jiný konec, ale i tak hodnotím jako jednu z nejlepších knížek co jsem kdy četla.

22.05.2016 5 z 5