Kroniky pozůstalých (box)

Kroniky pozůstalých (box) https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418152/bmid_kroniky-pozustalych-box-SXX-418152.jpg 5 52 8

Tři knihy Kronik pozůstalých v jednom boxu Království Morrighan je plné tradic a příběhů o dávném světě. Princezna Lia je ale nesnáší. Svatba s někým, koho nikdy nepotkala? Kvůli zajištění politického spojenectví? Má všeho po krk! A tak v den své svatby uteče a usadí se ve vzdálené vesnici. Tam se seznámí se dvěma záhadnými přitažlivými muži – princem, kterého si měla vzít, a vrahem s úkolem ji zabít. Obklopena tajemstvím a lží Lia odhalí skutečnosti, které otřesou jejím životem... celý text

iv.kohoutova
05.04.2024 5 z 5

Celá série se mi moc líbila. Když jsem dočetla do poloviny první knihy,tak jsem byla tak zakončená,že jsem myslela,že začnu číst od začátku. Příběh celkově je opravdu propracovaný. Hlavní hrdinka si mě hned získala. Jen občas se příběh trochu vlekl a nic se vlastně nedělo. Ale i tak hodnotím jako jednu z nejlepších sérií.
Al

ladaol
20.12.2022 5 z 5

Celá série se mi moc líbila, palec nahoru. Fantasy, romantická linka a dobrý konec jako v pohádce, nebo ne?

Ale těch chyb v textu, to je něco příšerného, je to strašná škoda...

marcela2462
06.06.2022 5 z 5

Na to, že knihy mají tak trapné názvy, to byla jedna z nejlepších sérií, kterou jsem četla. Určitě doporučuju milovníkům fantasy se špetkou romantiky.

Lem196
28.11.2021

Celou serii jsem přečetla za 2 dny. První díl nejvíce potěší milovníky detektivek (vyskytuje se zde princ a zabiják a vy až do konce nevíte, který muž v příběhu je který) . Prostě dokonalý dobrodružný příběh se spoustou napjatých momentů. Nedokázala jsem od toho odvrátit oči. Rozhodně doporučuji každému, kdo si chce odpočinout u fantasy romantiky. :)

TaLu
30.07.2021 5 z 5

Série mě mile překvapila. Byla dobrodružná se skvělou propracovanou zápletkou. Autorka vytvořila zajímavý fantasy svět. Romantika také nechyběla, ráda si přečtu časem znovu.

Fortuna7
02.05.2021 5 z 5

Já jsem si prostě musela celou sérii přečíst znovu. Miluju ty postavy, všechny. Ať už to jsou záporaci, princezny nebo princové, zabijáci... Dále musím pochválit skvělé fungující svět. Já chci další knihy od autorky a doufám, že se nějaké brzy přeloží;-)
Falešný polibek mě přivedl k četbě YA a já mu za to budu navždy vděčná

Zezulinka
16.11.2020 5 z 5

málokdy se mi stane, abych už po první kapitole věděla, že se mi kniha bude líbit a nezklamala mne, všechny 3 díly se četly plynule, byly napínavé a plné děje až do konce, velmi doporučuji

kacenka72
24.03.2020 3 z 5

Celou trilogii jsem přečetla za tři dny - fantasy příběh o lásce, zradě a povinnostech. Autorka dokáže člověka vtáhnout do děje a velmi umně vykreslit svět postav. Děj ale zůstává trochu tuctový a bez překvapení. Dokonce bych ocenila, kdyby to skončilo o kapitolu dříve a nenastal sladký happyend. 3,5*

romantika

Mary E. Pearson