Indiánka Indiánka komentáře u knih

Paměť mojí babičce Paměť mojí babičce Petra Hůlová

Když jsem četla, tak jsem moc nechápala, jestli nám autorka chce popsat situaci v Mongolsku, nebo jen příběh dívek. Jestli si tak nějak máme představit, jak se tam žije? Když jsem četla, moc jsem se nebavila, když jsem přečetla, tak si ji budu ještě dlouho pamatovat, ale že bych byla zrovna nadšená, to taky ne. Hodně zvláštní, tak bych to možná nazvala.

10.01.2011 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak to byla teda síla, tolikrát zpracované téma a přitom úplně jinak, to jsem fakt nečekala, že mě to bude bavit.

22.02.2018 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Mě tedy Patrik opět nezklamal. A jelikož mám doma tři dcery, už téměř velké, zanechalo to ve mě ten pocit, který asi mělo a to, že když ty děti člověk piple, tak si kolikrát říká, jak vypustí duši a jestli si je vůbec měl pořizovat, ale pak časem vidí, že to stálo za to a že by neměnil. Možná také to, že mít moc na výběr také není až tak dobře, někdy je třeba spíše poprat se s tím, co život přinese. Díky Patriku, vzala jsem si Vaši knihu pro jistotu na dovolenou a protože jsem si trochu pochroumala nohu, dělal jste mi společnost se svou knihou vy a bylo to moc fajn.

19.01.2022 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Úžasná knížka, kterou jsem přečetla jako holka několikrát a do dneška si představuju, jak by to bylo úžasné přelízat po stromě z domu do domu. Jen kdyby bylo ke komu, když dneska všichni někam spěchají a na návštěvu k někomu jen tak už se skoro nedá jít.

22.11.2011 5 z 5

Stanice Tajga Stanice Tajga Petra Hůlová

Hooodně zajímavé, doporučuji, pěkně psané, věřím, že tak, jak to bylo v knize, je v podstatě realita.

25.02.2011 5 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Nejdříve jsem přečetla první díl, který mi dlouho ležel doma nedotčený... nějak jsem se bála, že to bude nuda. Nakonec to byla celkem fajn eropohádka, jen tak "kunda" no fuj, ta je ve všech dílech, tak to kazí :-(. Teprve po prvním díle jsem zjistila, že existuje druhý a pak i třetí, no ten jsem nikde nemohla sehnat, ale díky knihomohlce Jítě zde na databázi jsem se mohla zakousnout i do něj. Takže pohoda, žádná velká hodnotná literatura, ale na odreagování moc fajn.

04.01.2024 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moc pěkně se mi četlo,jen ten konec nevím proč mi přišel tak nějak šup ať už to máme odbyté.

22.02.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Někdy nelogická,dost brutální,ale bavila mě.

08.10.2017 4 z 5

Tati, tobě přeskočilo Tati, tobě přeskočilo William Saroyan

Škoda že už nemám tatínka, úplně se mi po něm zastesklo.

08.10.2016 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Pro mě je to pozměněné Fifty Shades, furt tam jen cvičej a naštvávaj se na sebe, sem tam nějaká zápletka. No ale když někde čekám a nemám co dělat a mám to v elektronický podobě, tak to teda přečtu. Nevím čím to, ale podruhé už bych to nečetla, na rozdíl od Fifty. No moc nechápu ty procenta, ale holt nemusím jít vždy s davem.

06.06.2015 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Bylo to fajn a doporučuji juknout na jeho stránky a na Show Jana Krause s panem Hartlem, to jsem si ho teda fakt oblíbila i jako člověka. Pět hvězd jen to fiklo.

14.05.2015 5 z 5

Ale jo, prča, trochu přitažená za vlasy, ale bavila jsem se, určitě stojí za přečtení.

28.03.2015 4 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Asi jsem ještě moc "mladá", ale číst o neduzích mě ještě nebavilo, třeba za dvacet let.

28.03.2015 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Dobrá oddychovka, tady je to z pohledu Christiana http://christiangrey50shades.blogspot.cz/ Moc dobře anglicky neumím, ale nezdá se mi, že by to byla až tak zajímavé, ten jeho pohled.

29.01.2014 5 z 5

Poutník – Mágův deník Poutník – Mágův deník Paulo Coelho

Knížku jsem nedočetla, na tohle nemám. Nějak mi ta cesta byla cizí, raději se projdu přírodou.

17.05.2012

A mám, co jsem chtěla A mám, co jsem chtěla Eva Procházková

Nějak jsem nedokázala dočíst, nijak mě ty popisy dní nezaujaly :-(.

22.11.2011 1 z 5

Eliška a Korálníčci Eliška a Korálníčci Nela Boudová

Dětem se líbila, kouzelná.

10.01.2011 5 z 5

Dievča ako Fanfan Dievča ako Fanfan Alexandre Jardin

Četla jsem ji v češtině - Fanfan, má lásko. Několikrát. Pěkně se to četlo a řekla bych, že to není až tak klasickej románek. Dopouručuji.

30.11.-0001 5 z 5

Tržiště Tržiště Petr Hugo Šlik

Příjemná jednohubka, která se z hlavy ale jen tak nevykouří.

18.09.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Napínavé až do konce a pořád není zcela konec, těším se na další díly.

14.05.2017 5 z 5