Dievča ako Fanfan

Dievča ako Fanfan https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36317/dievca-ako-fanfan-36317.jpg 4 11 11

Francúzsky bestseller 1990. Prezývka Fanfan nevznikla ako detská skomolenina, prischla jej pre nezbednú povahu, nepokojného ducha a čierne rybárske čižmy, a toto boli tri základné vlastnosti Fanfana Tulipána. Bol som presvedčený, že tej noci prežijem väčšie opojenie ako všetci manželia Európy dokopy. Vyčkával som pod posteľou a túžba po Fanfan každou minútou rástla, až prerástla do halucinácie... Vyzliekol som si košeľu. Telá sa nám dotkli. Zhodil som všetko, čo som mal na sebe. Najradšej by som bol rozbil sklo, ale cítil som, že tá studená plocha je prekážkou, bez ktorej by moja vášeň vyprchala. Vystupňovaná žiadostivosť nás postupne priviedla do úchvatnej, hoci izolovanej extázy... P... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Obzor (SK)

Fanfan , 1990

SSTknihy
06.06.2020 3 z 5

„Největší vzrušení prožíváme ve chvíli, kdy toužíme, při prvních opojných tónech milostné předehry.“ Jenomže každý vztah se časem posune dál. Tak co s tím? Když Alexandr potká krásnou Fanfan, rozhodne se hrát rafinovanou hru s jejím srdcem ve víře, že nenaplněná láska nikdy neupadne do všednosti. Jenomže s láskou si nelze zahrávat bez následků a Alex se bude muset rozhodnout, co doopravdy v životě chce. Neotřelý, vtipný, milostný román se vším všudy.

Indiánka
30.11.-0001 5 z 5

Četla jsem ji v češtině - Fanfan, má lásko. Několikrát. Pěkně se to četlo a řekla bych, že to není až tak klasickej románek. Dopouručuji.