houston houston komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pohádka pro dospělé, která se v rukou dítěte může stát generátorem nočních můr. Nádherná alegorická záležitost. Patří do každé knihovny.

22.02.2012 5 z 5

To To Stephen King

Tuto knihu nazývám Biblí milovníků hororové literatury. Je v ní všechno, co může čtenář očekávat. Miluji ji. Plný počet bodů.

Soma secundarium Soma secundarium René Vaněk

Umělecky pojatý horor. Opravdu neobvyklá a originálně pojatá knížka, která si zaslouží plný počet bodů.

Devátý dotek Devátý dotek Mirka Šimková

Uspávající knížka, která mi prakticky nic nedala. Nemám rád tyhle osobní zpovědi. Koho zajímají?

14.02.2012 3 z 5

Nezahrada Nezahrada René Vaněk

Úžasně šílené, ale přitom až nepříjemně pravdivé. Velmi zvláštní a originální kniha, ke které se rád vracím.

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Osobně hodnotím jako vůbec nejlepší od Palahniuka. Plný počet bodů!

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Tak tomuhle jsem na chuť opravdu nepřišel. Patetická záležitost napsaná pouze za účelem obohacení se. Nic pro mě.

14.02.2012 2 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Jak někdo nemůže mít rád tuto knihu? Je to Douglassův, nebojím se říct, geniální počin. Inspiroval stovky dalších autorů. Zaslouží si plné hodnocení!

Telekristus a mentál Telekristus a mentál Petr Měrka

Šílené, originální, šokující, úmyslně přehnané. Akorát po chvíli začne nudit, některé motivy se opakují neustále do kola.

14.02.2012 3 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Naprostá klasika, která by neměla chybět v knihovně žádného příznivce žánru sci-fi.