Hope80 Hope80 komentáře u knih

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Fantastické, skvělé, dokonalé...
Luisa/Josh,Mary/Tim,Travis/Janine,Kristen/Darryl,Billy/Gretchen,Justin/Amy.....Chvilku se zdálo být zamotané, než člověk pochopil...Jak jsem asi již v minulých dílech zmiňovala, kdo miluje sérii od Angely Marsons musí si zamilovat i tuto. Naprosto skvělá série, co díl, to je lepší a lepší. Geniální! Jako jsem si u Angely zamilovala Kim, tak tady je super Josie.

17.05.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Marcy,John/Jill,Mark/ !Shannon a Gabe!....zajímavý a překvapivý konec. Začátek zajímavý,napínavý,poté se děj hrozně dlouho táhnul a přestával by zajímavý. Konec nečekaný.

03.05.2022 3 z 5

Nezvaný pár Nezvaný pár Sarah J. Naughton

Knihu bych si rozdělila do čtyř svých částí. Většina první části v knížce mě bavila, poté bylo několik stránek, které jsem přelétávala a vůbec mě nezaujala, kdyby byla kratší nezlobila bych se, ale ve čtvrtce druhé části jsem začala s napětím očekávat jak to vše bude, přála si jí dočíst, rozuzlování bylo pro mě chvilku zmatené jak to tedy bylo. Takže jsem ke konci knihy přemýšlela jestli se mi vlastně líbila nebo ne, nemám úplně jasný názor, asi tak napůl....

26.04.2022 3 z 5

Útěk z pekla Útěk z pekla Paul Herron (p)

Kniha byla zajímavá, úplně jiný žánr než jsem doposud četla a běžně čtu. Některé pasáže byly napínavé a zjišťovala jsem, že se ženu s postavou, abych jí popohnala. Bylo příjemné přečíst si knihu s úplně jinou tématikou.

15.04.2022 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Super. Už si přeju další díl. Sympatický detektiv sefinspektor Robert Kett, Potter, Savageova, fajn postavy. Kniha se četla sama, každá stránka plynula, napínavé, druh těchto knih miluju. Patří mezi moje top.

09.04.2022 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Kniha na začátku vypadala velice slibně,ale postupně mě přestávala s další stránkou bavit,měla jsem ji rozectenou delší dobu,jelikož mě nějak netáhl zájem ji dokončit. Příběh byl slabý,místy nezáživný.

03.04.2022 3 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Úžasná kniha, skvělý příběh, moc se těším na druhý díl. Super kniha - už napovídá její název.

03.03.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Kniha začala celkem nadějně, ale čím víc četla, tím míň mě přestávala bavit. Od půlky jsem si říkala jestli něco bude nebo se už do konce knihy budu nutit. Bohužel,kniha mě zklamala.

09.02.2022 2 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Skvělá! Jako vždy Angela úžasná. Nikdy nezklame a i tato kniha jak to celé začínalo super. Těším se na další knihy.Pro mě jinak nejlepší série,kterou znám.

29.01.2022 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

I třetí díl této série byl naprostá bomba. Škoda, že již další díl nebude. Série bude patřit mezi moje oblíbené. Děj byl opravdu napínavý, dokonale napsaný a konec? - velké překvapení!!!!

18.01.2022 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

I druhý díl bomba,škoda,že jsou jen tři díly, hned se vrhnu na třetí. Skvělá kniha. Frost jako hlavní postava super.

29.12.2021 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Úžasná kniha, od první stránky mě vtáhla do příběhu, napínavá každou další stránkou, skvěle se četla a hned po přečtení jdu na další díl.

02.12.2021 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Výborná kniha, ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla a orientovala v příběhu i postavách, ale pak už se kniha četla sama a začala být napínavější a napínavější a konec?..skvělé....

23.11.2021 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Po přečtení autorky první knihy: Dívka na kolejích jsem si musela pořídit hned i její druhou knihu: Mé lži a musím říct, že mě nezklamala, napínavá a když jsem si myslela, že vím, kdo je asi vrah, tak to byl úplně někdo jiný. Budu se těšit u další knihy.

03.11.2021 5 z 5

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

Kniha byla, zvláštní, jiná, asi z toho důvodu, že jsem se v půlce knihy začala zamýšlet - uvažovat nad názory, situací určitých postav, psychologie..Dobrý thriller, kdyby bylo něco kratší nezlobila bych se.

29.10.2021 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Skvělá kniha, četla se sama, napínavá celou dobu. Hlavní představitelku jsem tedy její povahou vůbec nemusela,ale to by nebyl pak ten správný příběh,trochu jsem tušila,ale konec odhalil povahu více osob.

23.10.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Bomba, prostě naprostá bomba, jinak to nazvat nedokážu. Třetí díl od této spisovatelky byl naprosto skvělý. Musím říct, že Lisa Regan se přiblížila k mé nejoblíbenější spisovatelce Angele Marsons. Kniha se četla skvěle, člověk byl napnutý a kdyby mohl přečetl by jí najednou. Ke konci knihy mi i ukápla slza...Moc se těším na další díl.

20.10.2021 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Rychlý průměrný příběh přečtený za jeden den. Čekala jsem trochu víc, dle popisu jsem si myslela, že to bude thriller....

14.10.2021 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Druhý díl byl lepší než první, ale děj je zbytečně zdlouhavý a občas jsem se zapletla do postav.

14.10.2021 3 z 5

Hodný holky umírají první Hodný holky umírají první Kathryn Foxfield

Kniha byla pro mě "depresivní", zbytečně dlouhá, v půlce začala být nezáživná a přestávala mě bavit. Slabší průměr.

04.10.2021 3 z 5