Hope80 Hope80 komentáře u knih

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Prvních 50-60 stran mi přišlo nezáživné, slabší, roztahane, pak děj byl napínavější,ale jak se píše nálezem boty se děj rozjíždí,tak to mi opravdu nepřišlo,kniha není špatná,ale měla jsem větší očekávání. Děj byl opravdu citlivý a kniha jinak nebyla podána špatně,druhá půlka knihy byla lepší,pořád jsem doufala... Každopádně poslední strany jsem s napětím čekala a stránky u konce jsem měla slzy v očích. Jak jsem psala citlivé, těžké a opravdu smutné téma...

16.04.2023 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Opravdu skvělá kniha. Miluju knížky co Vás vtáhnou hned od prvních stránek a po celou dobu jsou napínavé a když by jste nemuseli přerušovat čtení, četli by jste dokud je nedočtete. Trošku mě mrzí, že konec úplně nedopadl líp, ale to nic nemění, že kniha byla super!

13.04.2023 5 z 5

Vánice Vánice Flint Maxwell

Na začátku jsem si říkala,že to bude takový slabší nadpřirozený horor, ale pak to začalo být čím dál napínavější, zajímavější a strašidelné :) musím říct,že jsem hodně rychle změnila názor a teď musím ještě rychleji koupit druhý díl. Tento žánr často nekupuji, ale tahle kniha mě mile překvapila a těším až budu číst další díl.

08.04.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Megan neměla nikdy toto rozhodnutí udělat. Přišla o celý svůj život. Konec byl... zvláštní.

07.04.2023 5 z 5

Schody do temnoty Schody do temnoty Jennifer Fawcett

Kniha byla opravdu napínavá. Běžně "horory" nebo strašidelnější knihy nečtu, jen hodně málo, hlavně čím jsem starší, tím se bojím víc :) a pak z toho mám i noční můry :) tahle kniha, ale člověka vtáhla, upoutala, udržovala v napětí a člověk musel číst dál a dál. Trošičku, ale jen málo mě zklamal konec a tak trochu spíš hlavně i vysvětlení co se přesně úplně událo. Ale jinak se kniha četla opravdu moc dobře. Váhavě nevím jestli 4 nebo 5*

31.03.2023 4 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Výborná kniha. Skvělý další díl, který se četl sám. Nina a její tým skvělá skupina. Napínavý příběh suprově napsaný. Doufám,že bude ještě další díl.

26.03.2023 5 z 5

Víkend plný viny Víkend plný viny Sandie Jones

Kniha by mohla mít polovinu stran. První půlka knihy nezáživné- roztahane. Příběh slabší, moc mě neoslovila.

22.03.2023 3 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Alexander Gordon Smith

Další skvělý napínavý díl. Je to úplně jiný druh knih než běžně čtu,ale opravdu povedená série. Jsem zvědavá na další dvě knihy a jak příběh nakonec dopadne. Napínavé, strašidelné,dobře se čte a někdy i smutné - dojemné...

12.03.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Super, bomba, speciál, to jsou tři slova, když čtu sérii od Lisy Regan, Angely Marsons a Harlana Cobena. Tři spisovatelé, které nikdy nezklamou a prostě úžasný. Tichý pláč jsem hltala od prvních stránek a těším se jak malá na další díl, je to jedna z mých best sérii. Josie a její tým, celý příběh super propracovaný, emotivní, nevím co bych víc napsala, protože pro mě super super čtení po celou dobu.

08.03.2023 5 z 5

Podezření Podezření Brianna Labuskes

Kniha vypadala dost nadějně, ale nakonec to byl průměr a nějak mě neoslovila. Byla zbytečně dlouhá a občas jsem přeskočila i řádky, ani rozuzlení a konec to nezachránil.

02.03.2023 3 z 5

Zubař Zubař Tim Sullivan (p)

Kniha mě moc nebavila. Celou knihu jsem se nutila do čtení i přeskakovala očima řádky. Hlavní postava Cross, podivný, divný a neříkám to kvůli jeho nemoci, nezáživný, né moc příjemný, vadil mi. Průměrná detektivka, uvažovala jsem jestli nedát 2*. Těšila až knihu dočtu a zlepším si něčím lepším chuť. Celý příběh byl takový slabý. A to jsem si koupila i druhý díl....nevím kdy k němu dostanu...

03.02.2023 3 z 5

Matka, jakou jsem mohla být Matka, jakou jsem mohla být Kerry Fisher

Ze začátku jsem se nemohla začíst a první část mě moc nebavila,druhou částí se čtení zlomilo a člověk se často zamyslel a přemýšlel o příběhu,povaze,chování,jednání...Citlivé téma a mnohdy citlivé čtení. Jsem moc ráda jak příběh dopadl pro Vicky

15.01.2023 3 z 5

Štěstí na přání Štěstí na přání Angela Marsons

Bohužel musím říct, že za mě zklamání. Angelu Marsons mám moc ráda, je to jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek a sérii s Kim Stone miluji, nejlepší série. Chápala jsem, že je to odbočka a něco jiného, ale kniha mě vůbec nechytla, prvních 50stran jsem myslela, že knihu odložím a nedočtu, pak se to trochu zlomilo, ale dočetla jsem jí silou mocí, abych věděla jak to dopadlo, příběh mě neoslovil.

12.01.2023 2 z 5

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Úžasné. Ke knihám od Harlana Cobena nelze říct nic jiného. Jak jsem již psala v minulosti, Harlan je prostě mistr mezi spisovateli, co kniha to perla, hlavně co kniha to další skvělý příběh. Má svůj styl psaní a je perfektní! Pro mě je to nejoblíbenější spisovatel.

21.12.2022 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Kniha se četla sama, co díl, to lepší a lepší příběh. Těším se na další knihu a doufám, že jich ještě bude víc. Příběh byl celou dobu napínavý a Josie a její tým jsou skvělá skupina. Knihu jsem si opravdu užívala.

16.11.2022 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Originální, zajímavé, k zamyšlení...do teď mi kniha po přečtení leží v hlavě, člověk přemýšlí o životě, o tom co mu příběh právě dal. Momentálně nemůžu najít správné slovo, které bych ke knize přiřadila, ale jsem moc ráda, že jsem knihu četla, určitě mi mnohé ukázala....

20.10.2022 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Harlan je prostě skvělý, jako pokaždé. Mistr spisovatelů. Píše jinak než ostatní a v tom je to výjimečné. Chvilku jsem se jen ztrácela ve jménem,ale to z důvodu,že jsem neměla tolik času na čtení a delší dobu rozečtené,jinak bych knihu přečetla velice rychle. Příběh byl super a Win? Mluvte zřetelně. Co dodat. Těším na další knihu.

28.09.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Knížka na začátku vypadala hodně dobře. Shari a její knihy mám jinak ráda,ale tato se moc nepovedla,většina knihy stále opakovala to samé,kdo to udělal,obviňování...pořád dokola. Pro mě bohužel, radost z nového díla se nekonala.

27.07.2022 3 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Kniha přečtená za 24hodin. Co díl, to opravdová pecka a co díl, tak Angela přidává. Nedalo se od ní odtrhnout. Byly momenty kdy se člověk usmál nad vtipem a zároveň i pasáž, když jsem měla slzu v oku. Po přečtení dalšího dílu se vždy už neskutečně těším na další. Mám oblíbené série, ale tahle je vážně TOP!

29.06.2022 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Výborný druhý díl, napětí, sympatické postavy, super hlavní postava Nina,těším na další díl, pár stránek před koncem už slzy v očích....

22.06.2022 5 z 5