Hope80 Hope80 komentáře u knih

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Knížka byla pecka. Od začátku až do konce napínavé, i když část jsem už tušila. Četla se sama. Opravdu doporučuji.

19.05.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Super kniha. Stejně jako její prvotina. Od začátku napínavé i po celou knihu. Od ctvrtky knihy jsem měla tušení co se děje, ale přesto fakt dobrá knížka.

11.05.2018 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Lidičkám co se líbila jednička i dvojka, bude třetí díl - poslední :-)

09.05.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Bohužel kniha nebo spíš povídka byla opravdu hrozná. Zatím jsem horší knihu necetla, spisovatelka není špatná, ale tohle se vůbec nepovedlo...Mít víc stránek tak jsem to vzdala a to u knih nedělám.

22.02.2018 1 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Masakr na moje myšlení a hlavu, úplně jiný typ knihy než jsem doposud četla, zajímavé, zvláštní, neskutečně, dočetla a ještě hodinu potom o ní přemýšlela a zůstávala mi v hlavě.

03.11.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tato knížka byla u mě zařazena mezi nej tituly a patří mezi nejlepší, od začátku se četla sama a nešlo se od ní odtrhnout, bylo mi líto, že se blížím ke konci, ale doufala jsem zároveň v konec takový jako nakonec byl, uf, ještě že tak :-D Super knížka!

27.10.2017 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Překvapená, nečekala konec, dostalo mě to. TOP.

09.10.2017 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Nečekané do poslední chvilky, Coben mě zatím nikdy nezklamal.

09.10.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opravdu skvělá kniha, zatím pro mě jedna z nejlepších knížek, která mě tak dostala, že jsem ještě dalších 14dní nemohla začít číst nic jiného.

25.04.2016 5 z 5

Zmiz Zmiz Mary Burton

Super, vážně další super série. Od začátku až do konce napínavé čtení, četla se sama. Skvělý příběh.

05.05.2024 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Super, další díl super! Hned se vrhnu na třetí díl a budu doufat, že budou další. Prostě trojka Madison, Nate a Brody mě moc baví a mám je ráda. Pro všechny tři život nebyl zrovna jednoduchý a dohromady jsou skvělá trojka a doufám, že společný příběh bude pokračovat dál, teď už i s dalším členem.....

07.02.2024 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Kniha začala celkem nadějně, ale čím víc četla, tím míň mě přestávala bavit. Od půlky jsem si říkala jestli něco bude nebo se už do konce knihy budu nutit. Bohužel,kniha mě zklamala.

09.02.2022 2 z 5

Samotka Samotka Alexander Gordon Smith

Už se těším na další díl, stejně jako jednička knížka byla super a napínavá. Pořád se ženu knihou jako bych jim všem mohla pomoci utéct....

26.08.2021 4 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Skvělá knížka,napinava od začátku do konce. Super čtení.

01.08.2021 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Kniha mě vůbec nebavila. Moc jsem se na ní těšila, ale velké zklamání. Upřímně kniha byla o ničem..začíst se nedalo, občas jsem řádky přeletěla očima a těšila se na konec, neodkládám knihy, takže jsem jí dočetla, ale bez jakéhokoliv úspěchu.

09.04.2021 2 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Musím říct,že tato kniha mě celkem zklamala. Pečlivě vybírám a zvažuji knihy,které si kupuji, ale v této jsem se zklamala a to se mi doposud mockrát nestalo. Půlka knihy mě vůbec nebavila a musela se přemlouvat ať ji neodkladam což jsem udělala zatím jen jednou. Až ve 3/4 knihy mě knížka trochu chytla, hlavně jsem chtěla vědět jak to aspoň dopadne a kniha ke konci začala být i napínava, ale konec zase zklamání, otevřeno jak to asi tedy bylo?A ještě musím říct,že jsem i z knihy měla nedobrý pocit, děsila mě a uváděla do špatné nálady ..

22.03.2021 2 z 5

Všechny vlny oceánu Všechny vlny oceánu Kerry Lonsdale

Nádherná kniha, skvělé čtení. Jako vždy Kerry nezklamala. Výborná!

03.01.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

První kniha Někdo blízký byla pecka,tato je slabší,příliš zbytečne dlouhá, někdy ztrácela ve jménech. Čeká mě třetí; Není úniku, tak uvidím...

03.05.2020 4 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Opravdu silný příběh a skvěle napsaná kniha, na které se nezapomíná. Doporučuji

11.03.2020 5 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Jako vždy a nic jiného u svého NEJ spisovatele říci nemůžu než: opět skvělá kniha, u Harlana tomu snad ani jinak nemůže být. Jednička jako vždy!

08.03.2019 5 z 5