Holubka Online Holubka komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Příběh Grace a Westa byl plný emocí a ne jednou jsem měla na krajíčku. Knížka byla plná emocí a já si jí moc užila.

30.09.2023 4 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Dočetla jsem se asi na 70 stránku a vůbec mě příběh neuchvátil. A to mám L.J. Shen ráda. Místo toho jsem sáhla po její jiné knížce a tam už jsem v půlce a příběh mě baví. Tady to mi nějak nesedlo. Snad jednou knížku dočtu.

29.09.2023

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

(SPOILER) Musím říct, že pro mě toto byl nejlepší díl série. Pořád se něco dělo a děj skvěle ubíhal. Konečně se rozjela i romantická linka, která doposud skoro neexistovala. Je tu pořád ALE! Čekala jsem epickou bitvu, nedostavila se. Čekala jsem nějaké Juditiny intriky, nedostavili se. Čekala jsem velký zvrat na konci, NIC. To to opravdu všechno skončilo jenom tím, že usekla hadovi hlavu? Kterou se navíc rozhodla useknout v tu danou chvíli a nebyl za tím nějaký propracovaný plán? Jako tady mě konec opravdu zklamal. Aspoň jsem se dočkala konečně té romantiky, ale ani ta mi nepřišla nějak extra epická. Bohužel kvůli tomu všemu nemůžu dát knížce ani sérii víc hvězdiček.

Když se na celou sérii podívám zpětně, jsem docela zklamaná. Podle toho jaký je kolem série obrovský boom, jsem čekala něco epičtějšího. Jediný kdo tady za něco stál byl Cardan, ale že bych z něj byla nějak odvařená to se taky říct nedá.

Suma sumárum série Krutý princ není můj šálek kávy a určitě se k ní neplánuji vrátit.

26.09.2023 3 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Četlo se to samo, ale něco mi chybělo. Asi jsem od knížky čekala víc. Mack s Frannie se mi líbili, ale zapadli mi do takového průměru. Knížka ani neurazí ani nenadchne, ale na podzimní líné odpoledne byla fajn.

23.09.2023 3 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tohle mě strašně bavilo. Myslím že knížku jsem kupovala jenom abych dosáhla na dopravu zdarma. Ani jsem neměla v plánu ji začít číst ale manžel mi ji podal z knihovny když jsem ho prosila ať mi vybere další knížku. A dostala jsem do ruky Tennesse. Tu holku jsem si strašně zamilovala. Vždycky se zamilovávam v knížkách do můžu, ale tady mě dostala Ness. Ne že by na Cruzovi bylo něco špatnýho (možná ten knírek), ale Ness byla střela a já si to s ní náramně užila. Některá její rozhodnutí se mi nelíbila, ale bez nich by tam nebylo to "drama". Kdo byl taky úžasný byl Bear, po každé když se zastal Tess tak jsem málem dojetím bulela. Rodina Ness byla na proplesknutí. Konec byl sladký jako cukrkandl, ale to mi vůbec nevadí.

22.09.2023 5 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Tenhle díl jsem si užila. Eros byl úžasný a Psyché mě moc bavila. Oba dva se skvěle doplňovali a ta chemie mezi nimi byla úžasná. Doufám že brzo vyjdou další díly, protože tohle převyprávění řecké mytologie mě nehorázně baví.

19.09.2023 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Já od téhle série prostě čekala něco jiného. Jinak se to čte dobře akorát člověk musí dávat pozor aby se do všech těch intrik nezamotala. Jo a Jude nemám ráda.

17.09.2023 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Od knížky jsem čekala něco jiného. Chvíli mi trvalo než jsem se začetla. Do třičtvrtě knížky se skoro nic neděje, ale pak se to konečně rozjelo. Určitě se vrhnu na druhý díl a doufám že tam ten rozjezd nebude tak dlouhý.

13.09.2023 3 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Tohle bylo skvělí. Krásná romanťárna plná žhavých scén. Určitě sáhnu i po druhém díle.

04.09.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Krásná romantika, to se musí nechat. Bohužel snadno odložitelná. Nějaké čtení do tří do rána se tady nekonalo. Za mě ideální knížka na dovolenou. Začátek se docela táhnul a Catalininy myšlenkové pochody mě někdy ubíjeli. Za to Aarona jsem si zamilovala, ten byl úžasný. Kdyby se mi knížka četla o trošku líp tak s klidem dám čtyři hvězdičky, ale takhle to musí stačit na tři a půl.

01.09.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Skvělá oddechovka která se čte sama. Moc se mi líbilo originální prostředí i když některá názvy jsem ani nemohla přečíst :D Olive a Adam spolu byli skvělí a vtipní a jejich rozhovory mě bavily. A i když nejsem fanoušek er-formy tak se mi příběh četl moc dobře.

28.08.2023 4 z 5

Řeka času Řeka času Bianca Iosivoni

Příběh Elly a Wayna mě bavil o něco víc než Roxy a Shawa. Tohle byl krásný příběh o dvou zlomených duších, které se potřebovali uzdravit navzájem. Bohužel jim trvalo moc dlouhou než na to přišli. Prostředí Prahy bylo skvělé akorát se teď bojím že když do ní pojedu tak si všude budu představovat duchy. Závěrečná bitva byla na mě moc rychlá a klidně bych brala i nějaké vysvětlení, proč se tam událo to co se tam událo. Snad dostanu aspoň nějaké vysvětlení v dalším díle. Jsem ale velice zvědavá jak tahle série nakonec dopadne a moc se těším na poslední dvě knížky.

25.08.2023 4 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

No tak tohle byla jízda. Od knížky jsem se neodtrhla, zhltla jsem ji za den a kdyby byla dvakrát tak tlustá tak mi to je jedno a čtu dál. Wendy se mi líbila, vypadá na poslušnou tichou holku, ale ozvat se umí. Jamese jsem si zamilovala, prostě bad boy jak má být........No a pak je tu Hook. Pane bože jo konečně jsem dostala pořádného mafiána a né někoho u koho si říkáte "juu ale vždyť je to roztomilý medvídek". Ve většině knížkách sice máme plno šéfů mafie ale jestli tam zastřelí jednoho člověka tak je to moc. No a tady dostanete Hooka který používá japonskou techniku mučení (ty krysy mě straší už od doby co jsme se to učili ve škole). Hook byl děsivý a to jsem na tý knížce žrala.
Chvílemi to bylo přitažené za vlasy a říkala jsem si "jako vážně Wendy? Nejsi labilní?". Ale když nad tím tak přemýšlím tak labilní byli oba, ale já ten příběh miluju.
Ale prostě ta jedna hvězdička musí dolů za slovo chlemtat. V tu chvíli jsem myslela že knížku vyhodím z okna!

Až na konci mi došlo koho vlastně představuje Tina Belle. A musela jsem se smát jak můj mozek už ve dvě ráno nepracuje

23.08.2023 4 z 5

Temný amulet Temný amulet Bianca Iosivoni

Tenhle díl mě bavil o něco míň než předešlý. Líbila se mi Praha a rusalka mě taky moc bavila. No a konec.....díky němu jsem dala o hvězdičku navíc. Málem i slza ukápla. To jak to dopadlo se Shawem jsem nečekala a už se těším až s ním a Roxy vyjde další díl. Teď se vrhnu na čtvrtý díl na který se moc těším.

22.08.2023 4 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

Tento díl se mi líbil o něco víc než první. Kniha se četla úplně sama. Cain jsem si oblíbila o něco víc než Roxy. Určitě sáhnu po dalším dílu.

17.08.2023 5 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Jsem trošku v rozpacích, celou dobu se řeší Shaw a nic se s ním vlastně nevyřeší. Pořádná akce se objeví ve třičtvrtě knihy a za pár kapitol je vyřešená. Na druhou stranu se kniha skvěle četla a hrozně mě bavil Shaw. Finna jsem si taky oblíbila a Roxy nějak přežiju . Po dalších dílech určitě sáhnu.

15.08.2023 4 z 5

Tina Tina Hana Repová

Tak tohle mě neuvěřitelně vtáhlo. Kdybych včera nemusela jít spát, mám to přečtené za den. Autorka vás hned hodí do děje a tím, že jsou kapitoly kraťoučké, tak příběh utíká šíleným tempem. Další díly si určitě ráda přečtu.

15.08.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Příběh byl krásný, ale moc předvídatelný. Bohužel nejsem tak velký fanoušek "slow-burn". Ale i tak se knížka četla moc hezky a na upršený odpoledne je jak dělaná.

07.08.2023 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Asi jsem divná, ale já se vůbec nezačetla. Vůbec mě příběh nebavil a knížku jsem odložila. Simon s Erikem mě strašně vytáčeli.
Hrozně mě to mrzí těšila jsem se že začnu celou sérii, manžel si ji nemůže vynachválit. Přitom jsem před x lety četla Lovce králíků a ten mě hrozně bavil. Teď asi na Keplera nemám náladu. Třeba se ke knížce jednou vrátím.

04.08.2023 1 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Příběh Emilie mě bavil. Kniha se skvěle četla a příběh byl zajímavý. Knihu jsem začala číst po dovolené v Itálii, takže ještě plná italského jídla, jsem si ji moc užila. Ira byl velmi zajímavý, pořád nevím co od něj čekat. Další díly si moc ráda přečtu.

04.08.2023 4 z 5