helkol helkol komentáře u knih

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

nestává se moc často že by se mi film líbil víc než kniha ale v tomhle případě to tak bylo, ale i přes to ve mě něco zanechala a mám jí ráda. Mohla být trošku míň rozsáhlá a zajímavější...A strašně zbožňuju citáty z této knihy !

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

chytla mě za srdce ,strašně krásný příběh :)

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

zezačátku mi přišla celkem zajímavá ale něják v půlce jsem ji už nemohla dočíst a odložila ji protože mě celkem nudila

13.03.2015 2 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

trochu mi příběhem připomíná Norské Dřevo a možná proto se mi časem tak něják děje obou knih popletly dohromady, to ale nic nemění na tom že byla velmi čtivá a možná si ji přečtu znova

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

snad nejoblíbenější kniha vůbec :)

13.03.2015 5 z 5

Některé povídky mě úplně vtáhly do děje a byli geniální a jiné mě zase nudily, ale i přes to musím dát 5* protože jsem se do Poeho knihy hned zamilovala

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

První přečtená kniha od tohoto autora a hned jsem věděla že si určitě přečtu i další jeho knihy. Velmi poutavá a pro mě i magická knížka se spoustou zajímavých myšlenek !

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Pro mne celkem čtivá kniha s poutavým přiběhem, ikdyž se může někomu zdát Coelhovo ''jdi za svým snem'' už moc, mě prostě jeho knihy neomrzí )

13.03.2015 4 z 5

Coelha mám ráda,ale zde bylo až přiliš náboženství a příběh mě chvílema nudil, na druhou stranu jsem zde našla zajímavé myšlenky a kniha se četla přijemně.

13.03.2015 3 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

skvělá kniha díky které jsem se zamyslela a začala myslet alespoň trochu pozitivně :)