Helča17 Helča17 komentáře u knih

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Kniha má docela špatné hodnocení, ale mně se (až na pár výhrad) líbila, bavila mě a děj pěkně odsýpal.

12.01.2020 4 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Jako vždy náročné téma, bezva příběh. Plný počet ale nedám, to vracení se v ději mně nesedlo.

14.11.2019 4 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Výborný thriller, moc mě to bavilo! Napětí, gradace, pochybnosti, nesympatické postavy, to vše tam bylo a já doporučuji.

02.11.2019 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Vtipná a krásně optimistická knížečka, která pobaví asi nejvíc rodiče. Zábavné, poučné a laskavé čtení.

23.01.2019 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Pěkné zakončení této série, a i když mi tento díl přišel malinko slabší, hlavní dvojice se mi moc líbila, mělo to šťávu, vtip i potřebné jiskření.

23.12.2018 4 z 5

Modrý dom Modrý dom Táňa Keleová-Vasilková

Knihy této autorky jsou pro mě vždy moc příjemné čtení. A i tento příběh se mně moc líbil, protože je o členech jedné velké rodiny, vztazích a odehrává se v tom kozelnem vánočním čase.

16.11.2018 5 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Za mě zklamání. Bez napětí, celkem žádná gradace příběhu, dlouho se nic neděje a závěr už to nezachránil.

07.11.2018 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Autorku mám moc ráda, příběh se mi líbil, ale tentokrát jsem se hůř začítala. Druhá půlka už byla lepší. A závěr se povedl.

25.10.2018 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nádherná knížka, četla jsem všechny od této autorky, ale tahle je trošku jiná, ne lepší, ale jiná...Doporučuji!!

19.10.2018 5 z 5

Slepí Slepí Alex F. Brady

Nebylo to zlé, ale čekala jsem trošku větší napětí. Navíc mně hlavní postava byla příšerně nesympatická a neumím pochopit, jak mohla vůbec fungovat jako lékařka. Závěr se ale povedl. Nechápu zařazení horor !?

28.09.2018 3 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Velmi milá příjemná a občas humorná oddychovka. Odreaguje a vyčistí hlavu od problémů. Do dalšího dílu se časem ráda pustím.

17.09.2018 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

I další díl trilogie byl skvělý. Pan May je výborný vypravěč, vtáhl mě dokonale do děje a já prožívala jeho další strhující příběh.

20.07.2018 5 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Nečekaně krásný příběh, nepředvídatelný. Překvapil, dojal, líbil se. Pro mě úplně nová autorka a moc ráda si od ní ještě něco přečtu.

19.06.2018 5 z 5

Pod nebem Cornwallu Pod nebem Cornwallu Liz Fenwick

I další díl se mně líbil a čtení jsem si užívala. Příběh si plynul svým poklidným tempem a krásné prostředí Cornwallu mu dělalo příjemnou kulisu. Nenáročné a odpočinkové počteníčko.

31.03.2018 3 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Hodnotit nebudu, kniha mě vůbec nechytla, dočetla jsem tak do poloviny, ale vzdávam to, nebavilo.

20.12.2017

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Moc pěkný příběh, dojemný a krásně napsaný. Autorka se mi opět trefila do vkusu a nálady. Za mě je to jeden z jejích nejhezčích příběhů.

25.11.2017 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Tak nějak si představuji pěkný, vtipný odpočinkový román pro ženy. Nic náročného, ale ten děj vás ke knize připoutá, ústřední dvojice baví, a vy se u knížky krásně zrelaxujete. Druhý díl již mám zamluvený.

26.10.2017 5 z 5

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Výborná žánrovka, bavila jsem se u ní, smála a hlavní dvojice neměla chybu. No, a ty dialogy, skvělé. Přála bych si vic takových pohodovek.

26.10.2017 5 z 5

Klub odložených žen Klub odložených žen Olivia Goldsmith

Ale jo, taková nenáročná, lehce vtipná oddechovka a lepší než film, ale to tak většinou bývá.

25.10.2017 3 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Krásný a dojemný příběh z kouzelného prostředí. Moc se mi to líbilo a jeho čtení jsem si užila. Určitě nečtu naposledy.

24.10.2017 5 z 5