havrmoni havrmoni komentáře u knih

Kouzlo polibku Kouzlo polibku Linda Needham

Kathryn je opravdu samostatná a jeho zámek promění v sirotčinec. Dobrá myšlenka,ale nic jiného než zachraňovat hladovějící děti jí v podstatě nezajímá. Jared je v této knize jen taková ozdoba pro lepší čtení,buď se jí přizpůsobí nebo odejde. A to je v tomto duchu až do konce. Čtyři hvězdičky jen za Jareda :-)

17.12.2014 4 z 5

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Přečteno jedním dechem během chvilky, bavilo mě to :-)

17.12.2014 5 z 5

Ztracená nevěsta Ztracená nevěsta Linda Needham

Moc hezká,další od této spisovatelky a opět oceňuji,že hl. hrdinka je kurážné děvče.

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Zhltla jsem ji zrovna jako ten první díl,nádhera.Miluju ,,darebáky", možná o kousínek se mi líbila víc než předchozí a to jen kvůli Derekovi .

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Přečteno jedním dechem, moc hezké.

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Pěkné svižné,romantické s trochou napětí. Opět autorka nezklamala.

15.12.2014 5 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Tak tohle je další která se zařadí mezi mé nej. Mezi ty řadím knihy,které když dočtu jsem v pokušení číst ji znova a hltat každé slovo, vtipný,dojemný a neuvěřitelně romantický příběh.Mohu jen doporučit.

14.12.2014 5 z 5

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Jedním slovem úžasná, první díl se mi líbil taky,ale tenhle byl víc dobrodružný :-) Nejvíc jsem se zasmála rozhovoru Maxe se ženou ,,Čemu se směješ ?" ,,Ale, vzpomněl jsem si na pohovku,cos ji nechala potáhnout tím kluzkým modrým damaškem. Napadlo mě,jestli se na něm udrží déle než my. :-) :-) :-) No kdo by nemiloval Maxe a Justyn je stejný.

13.12.2014 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Romantika se vším všudy,další povedená kniha.

12.12.2014 5 z 5

Kde jsi, lásko? Kde jsi, lásko? Lisa Kleypas

S chutí zařadím tuto knihu mezi oblíbené,moc se mi líbil vývoj hl.hrdinů hlavně Lucy. Bylo hezké číst o manželství,které není dokonalé,ale oba se snaží a hledají si k sobě cestu.Podle mě je to vyvedená romantika se vším všudy.

11.12.2014 5 z 5

Dáma a námořník Dáma a námořník Johanna Lindsey

Opět pěkný příběh, jako všechny v této sérii.Konec byl takový rychlý jako kdyby musel být nacpán do co nějmíň odstavců kvůli nedostatku místa. Boyd se mi líbil a vůbec mi nevadilo,že není jako jiný hrdinové,chtěl se oženit a usadit. A ten romantický výlet na ostrov....... no kdo by odolal,já ne :-) No a Katey , možná míň paličatosti by neškodilo.

11.12.2014 5 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Opravdu velmi hezký a romantický příběh
A zatím nejsympatičtější hrdinka, tedy za mě.

10.12.2014 5 z 5

Krásná rebelka Krásná rebelka Linda Needham

Druhá kniha od této spisovatelky a opět docela povedená, u obou oceňuji hl. hrdinky, takové by mohli být i v jiných románech místo ufňukaných nebo tvrdohlavých naivek. Konec opět nezklamal vkusné, romantické a pozvolné ( neuseknuté či strohé) ukončení. Určitě si přečtu další knihy od této autorky.

07.12.2014 4 z 5

Nevídaný skandál Nevídaný skandál Linda Needham

Hezký příběh,do poloviny nic moc,ale pak to mělo spád.Napětí,vtipné dialogy a jiskření mezi hl. hrdiny.Konec nebyl odfláknutý ani useknutý,příběh byl opravdu moc hezky a romanticky zakončen.

07.12.2014 4 z 5

Tenkrát ve Skotsku Tenkrát ve Skotsku Grace Burrowes

Jiskření mezi hrdiny a romantika plus erotika,ale nic víc. Navíc mě ten konec přišel moc rychlý takový smrsknutý do jednoho odstavce.

06.12.2014 3 z 5

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Příběh se mi líbil a rytíř Bret by úžasný, hrdinka se občas chovala jak nanynka, ale vzhledem k jejímu věku a době ve které žila, by se to dalo pochopit. Spíš mi vadila její neochota poslouchat jiný názor,prostě zbytečně paličatá a neústupná. Jinak opět Drake nezklamala :-)

05.12.2014 4 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Úžasná jako všechny :-) Jak už se tu psalo tuto serii budu mít dlouho v hlavě.

03.12.2014 5 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Krásné zakončení Čekanek, víc než na ústřední dvojici jsem se nejvíce těšila na Čekanky a zmíňky o jejich životě. Určitě je ještě přečtu všechny ještě několikrát.Nikdy jsem nebyla čtenářem tohoto žánru,ale teď si nedokážu představit lepší relax než s právě takovýmito knihami. Ještě musím dodat,že příště si nejdříve přečtu Čekanky a pak Hathawayovic rodinku,kterou miluju,protože tam se setkáváme s Čekankami o něco staršími.

02.12.2014 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Příběhy této rodiny se mi opravdu líbili- všechny.Vtipné,romantické občas nějaké to dobrodružství. Moc pěkné oddychovky, určitě se k nim vrátím.Tahle byla možná více na city a trochu jiná,ale fajn.

01.12.2014 5 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

romantika se vším všudy, nejprve se mi dostal o ruky předposlední díl této série a poslední díl čekanek,líbilo se mi to moc a tak jsem je začala číst popořadě. A nemá to chybu , krásný oddechovky. A doporučuji nejdříve čekanky a pak tuto sérii ,protože je tam o nich zmíňka.Hlavně Lilien a Westcliff,její hláška ,,hrklo ve mě,že je to nějaká nová anglická delikatesa",nemá chybu.

29.11.2014 5 z 5