HanulkaK. HanulkaK. komentáře u knih

U Hitlerova stolu U Hitlerova stolu Rosella Postorino

Přečtena za tři dny, opravdu se mi líbila, mírně nostalgická, jen ty skoky v čase prostě nemám ráda.

08.02.2021 4 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Zajímavá.

06.02.2021 4 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Dobrá, nenáročná, odpočinková, hodně mě bavila, až na ten konec...

03.02.2021 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Opravdu super, bavila mě víc než než Bryndza, nebyla plná brutálních detailů. Moc se těším na pokračování.

30.01.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Neuchvátila mě tak moc, jak bych podle ostatních komentářů čekala. Každopádně četla se dobře.

17.01.2021 4 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Ještě lepší než autorčina předchozí kniha, těším se na další. Nepředvídatelný závěr, opravdu výborné.

02.01.2021 5 z 5

Musíme být statečné Musíme být statečné Frances Liardet

To bylo tak neuvěřitelně smutné, kdybych to věděla předem, tak se snad do ní ani nepustím. Ale ne, bylo to úžasně napsané, jen jsem si přála větší happyend, postavy mi byly velice blízké.

02.01.2021 5 z 5

Město žen Město žen David R. Gillham

Neuvěřitelně poutavá, chci pokračování.

21.12.2020 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Trochu jsem se ztrácela ve jménech, nicméně bavila mě a už se těším na pokračování.

18.12.2020 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Úžasná kniha.

14.12.2020 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Přečteno asi za tři dny, příběh příjemně plynul, neztrácela jsem se v postavách, nebylo tak brutální jako třeba Bryndzovy detektivky, určitě si přečtu i pokračování. Hlavní postavy působily lidsky, nevykonstruovaně, prostě srozumitelná a čtivá kniha.

11.12.2020 4 z 5

Nezničitelná Nezničitelná Colin Falconer (p)

Chvílemi hodně čtivé, chvílemi se to vleklo... Knížka mě bavila, ale top to nebyl, vadily mi především skoky v řádu let. Asi bych od autora další dílo nevyhledala.

01.12.2020 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Příjemné pokračování, prostě pohoda, těším se na další díly ve stejném duchu.

24.11.2020 3 z 5

Osvobození Osvobození Imogen Kealey

Kdyby se dalo dát 3,5 hvězdičky, dala bych je, celkově dobrá kniha, ale možná to bylo tím, že ji napsali dva lidé společně, připadalo mi to takové neucelené, stylově zvláštní... Chvílemi úplně nevýrazné, unylé, pak zase velice poutavé...

19.11.2020 3 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Naprosto skvělé, nepředvídatelné. Co knize ubírá, jsou překlepy, chybějící písmena, hrubky... Je to opravdu takový problém knihu před tiskem projít a opravit?!

01.11.2020 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Naprosto neuvěřitelné, úžasně zajímavá kniha.

28.10.2020 5 z 5

Zapomenuté dívky z Paříže Zapomenuté dívky z Paříže Pam Jenoff

Nečetla se úplně lehce.

25.10.2020 4 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Neuvěřitelné.

25.10.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Ke konci byla značně napínavá, pomalejší rozjezd, ale těším se na pokračování.

07.10.2020 3 z 5

V jiné době V jiné době Jillian Cantor

Hodně zvláštní, líbil by se mi pozitivnější konec.

20.09.2020 3 z 5