Haňulilinka Haňulilinka komentáře u knih

Idol Idol Kristen Callihan

Kniha se mi moc líbila. Motivem mi trochu připomínala film Zrodila se hvězda.

09.07.2021 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Kasie West opět nezklamala, knížku jsem přečetla na jeden zátah. Moc se mi líbil vztah mezi sourozenci a i mezi hlavními hrdiny.

16.03.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Krásná knížka, při čtení jsem se smála, hlavně ke konci knížky, tak moc, až mě bolela pusa. Zanadávala jsem si na hlavní hrdiny a i jsem 2x brečela.

28.01.2021

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Tato knížka byla neuvěřitelně krásná, jak obálkou, tak i obsahově. Přečetla jsem ji za +- 12 hodin. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Strašně moc se těším na další díl, protože kniha skončila dost otevřeně.

24.09.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Skvělá knížka, hrozně rychle to ubíhalo, už se těším až si přečtu další knížky z této série.

08.06.2020 5 z 5

Těžko uvěřitelný příběh Těžko uvěřitelný příběh Chris Colfer

Příběh byl úplně úžasný. U knihy jsem se smála a na konci jsem i brečela - vůbec jsem nečekala, že to takhle skončí.

12.06.2019 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, přečetla jsem ji najednou. Chemie mezi hlavními hrdiny byla neuvěřitelná, moc mě bavila. Pár částí mě i dojalo.

16.06.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, nemohla jsem se od příběhu odtrhnout, naprosto mě pohltil. Líbila se mi chemie mezi hlavními hrdiny.

21.03.2023 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se mi líbila, ale nezaujala mě natolik, že bych ji nemohla odložit. Myslím si, že to bude hlavně tím, že jsem před pár lety viděla film, proto pro mě děj nebyl nijak překvapivý.

23.11.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Na knížku jsem se strašně těšila, ale musím říct, že mě trochu zklamala. Vadil mi styl psaní, v tom smyslu, že se něco dělo, najednou byl konec kapitoly a až v té další to bylo zpětně převyprávěno. Jinak co se týče hlavních hrdinů, dalších postav a děje, tak to mě bavilo.

26.09.2022 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Hezké zakončení celé série, akorát mě mrzí, že se nedozvíme, jak to dopadlo s dvojčaty.

11.07.2020 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Upřímně, tohle byla jedna z nejlepších knih (ne-li nejlepší), kterou jsem kdy četla. Byl to neskutečně silný příběh, který mě upoutal od první strany a nepustil. Netuším, kolikrát jsem při čtení brečela ať už smutkem nebo štěstím. Při představě, že to co zažívala hlavní hrdinka, zažívají ženy i v "normálním" životě, mi bylo špatně. Autorka píše neskutečně poutavě, nejsou tam žádné omáčky okolo, které by děj nějak zpomalovaly nebo zbytečně natahovaly, utíká to strašně rychle.

29.01.2024 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Moc se mi líbilo prostředí, ve kterém se děj odehrával, protože jsem se s ním v žádné knize asi ještě nesetkala. Super byl i humor a to hlavně na začátku. Jediné, co mě trochu zklamalo, a nedala jsem proto plný počet hvězdiček, bylo chování hlavních hrdinů, občas jsem si musela připomínat, že jim není 20, ale o dost víc.

14.01.2024 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Knížka se mi moc líbila a zařazuju ji mezi oblíbené knížky od Zapaty. Zaujala mě forma, kterou byla ze začátku psaná, díky tomu to rychle utíkalo, i když je pravda, že to chvílemi bylo dlouhé, ale čekání se vyplatilo. Co naopak mohlo být delší, byl konec, ten se mi zdál trochu uchvátaný.

25.04.2023 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kniha mě trochu zklamala, četla se hezky, ale čekala jsem od ní víc, podle toho, jak ji všichni chválili. Kniha Kulti se mi líbila více.

08.06.2020 3 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Dlouho jsem se takhle u knížky nenasmála. Děj byl docela nepředvídatelný a zajímavý. Připadalo mi to, jako kdyby země, ve které Dante žil, byla z minulosti. A ten konec?! Já jsem brečela jako želva, vůbec jsem nečekala takový zvrat.

28.05.2020 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Pro mě to byl nejlepší díl celé série, takové krásné zakončení. Vůbec jsem nečekala, že mě kniha tak pohltí, protože podle popisu na zadní straně se to zdálo, že to je takové ohrané téma, ale předčilo to všechna má očekávání. Mělo to něco víc, než jiné knihy s tímto tématem.

14.05.2020 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Od knihy jsem čekala mnohem víc. Úplně nechápu tu vlnu popularity na sociálních sítích, protože mě kniha nijak neuchvátila. Ale přesto se četla hezky a děj rychle ubíhal. Už se těším na další díl, doufám, že mě zaujmou víc.

29.03.2024 3 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Nejdříve jsem chtěla dát jen 4 *, ale kvůli tomu, jak se hlavní hrdina na konci zachoval, dávám 5 *, docela mě jeho chování překvapilo (ale příjemně). Líbilo se mi, že se děj odehrával v trochu "neobvyklém" prostředí.

22.08.2021 5 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

Krásná knížka, při jejímž čtení jsem si uvědomila, jak úžasnou mám rodinu a že ne každý to tak má.

29.10.2020 5 z 5