Hannik Hannik komentáře u knih

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Skvělá knížka, která se čte jedním dechem. Zatím se autorce daří držet tempo a obě knížky detektiva Callanacha jsou výborné. Takže palec nahoru a těším se na další díl. :-)

04.02.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Neskutečné, jak Robert Bryndza dokáže udržet laťku a to se jedná už o pátý díl. Ač byla tato knížka docela dost brutální, tak se mi zatím líbila asi nejvíc a už se nemůžu dočkat na další díl, který má údajně vyjít v březnu. Takže palec nahoru. :-)

04.02.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Na tuto knížku jsem se opravdu těšila a proto jsem asi zklamaná víc než jiní čtenáři. Knížka se četla rychle, ale některé části byly až moc rozvleklé, takže jsem měla chuť přeskakovat. První polovina byla za mě reálná, ale pak už to bylo docela překombinované a závěr.... No četla jsem ho asi 3x, jestli jsem vše pochopila správně. Přijde mi to jako velká škoda, protože nápad to byl určitě dobrý, ale další knihu autora asi ještě nechám ležet.

18.03.2019 2 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Skvělé čtení od začátku do konce. Autor opět nezklamal a čekání stálo za to. Knížka je teda docela dost brutální a vrah až moc superhrdina, kterému všechno vychází, ale i tak dávám pět hvězd.

27.02.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Knížka mě zaujala, ale dlouho jsem se odhodlávala k tomu začít ji číst. Nakonec jsem zvolila audioknihu a musím říct, že super. Příběh se mi líbil a musím říct, že kniha byla skvěle namluvená a ten podtón tomu dodal správnou atmosféru.

27.02.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Četla jsem všechny knížky od tohoto autora týkající se Eriky Fosterové a musím říct, že tahle mě zatím chytla nejvíc. Skvělá zápletka, děj nepokulhával a konec mě překvapil. Už se těším na další díl.

24.05.2018 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Případy Joony Liny mám ráda, ale bohužel tento díl mně už připadal trošku přitažený za vlasy. Knížka se jinak četla dobře.

07.05.2023 4 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Velmi oddechová knížka. Četla se téměř sama, ale bohužel nemůžu říct, že by mě bavila, nebo bych se u ní pobavila. Bylo to celé takové depresivní. Jedna patálie střídá druhou...

05.09.2018 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knížka si mě od začátku dostala. Vtáhla mě do děje a byla velmi čtivá. Těším se na další knihu autorky, snad nebude zklamání.

09.04.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Knížka se mi líbila, i když jsem čekala asi něco víc. Občas mě trošku nudily dialogy postav. Jinak byla čtivá a stojí za přečtení.

26.10.2017 3 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q mám moc ráda. Tento díl se mi líbil víc, než předešlý, takže rozhodně nezklamal. Už se těším na další knížku.

19.11.2022 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Výborná knížka, která se četla velmi dobře a vzhledem k tomu, že to byl po dlouhé době jiný žánr než co čtu, tak jsem byla velmi spokojená. Na druhou stranu jsou knížky Patrika dosti podobné, tak proto jen 4 hvězdičky. Jinak patří k těm lepším. :-)

04.02.2019 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Opět skvělá knížka na kterou jsem se moc těšila a v sérii budu určitě pokračovat. Jediné, co mě mrzelo, byl závěr, který mi přišel už trošku moc. I tak dávám vysoké hodnocení, protože jsem mi přečetla jedním dechem.

16.11.2018 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělá kniha. Ze začátku jsem měla trošku problém si zapamatovat postavy, protože všechny začínaly písmenem A, ale jinak se četla krásně. Na Hanu sice neměla, ale i tak velmi povedená kniha.

16.11.2018 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Skvělá knížka. Oproti prvnímu dílu o dost lepší. Dobrá zápletka, knížka měla spád a dobře se četla. Těším se na vydání dalšího dílu.

15.07.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Skvělá knížka. První a druhý díl se mi líbil, ale třetí a čtvrtý je vážně super. Autor se vážně zlepšuje. Snad to nezakřiknu.

03.06.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvělá kniha. Dlouho jsem se na ni chystala a přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji. :-)

08.03.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak knížku jsem přečetla za 2 dny. Nemohla jsem se odtrhnout. Velmi čtivá s dobrou zápletkou. Jen jsem byla na trní, jak to dopadne s tím miminkem (sama mám doma jedno). :-)

14.05.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Opět napínavá až do konce.

01.05.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Na knížku jsem byla velmi zvědavá a za mě veliká spokojenost. Zajímavý příběh, který se liší od všeho co jsem dosud četla. Možná proto to bylo pro mě takové osvěžení.
Doporučuji.

23.02.2017 5 z 5