Gysna Gysna komentáře u knih

Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Katy Yaksha (p)

Pro mne krásná, vtipná, inspirující knížka. Po přečtení jsem plná energie, naděje, krásy, sluníčka a víry, že jsem na dobré cestě.

23.04.2017 5 z 5

Kniha je docela zábavná, ale z té trojice mi příjde nejslabší. Nejvíc se mi líbí Analfabetka. Čekala jsem asi víc.

16.08.2016 3 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Prostě super. Osvěžující čtení. Nedávno jsem narazila na tohoto autora a od té doby jsem přečetla několik jeho knih. Zatím žádná mně nezklamala. Všechny jsou nevšední, dobře se čtou a závěr překvapivý. I tato stojí rozhodně za přečtení.

26.12.2015 5 z 5

Lovci vran Lovci vran Lyndsay Faye

Téma zajímavé, ale příběh zdlouhavý. Nebavila mně. Těšila jsem se až knihu dočtu. Pořád jsem čekala, že mně třeba něčím překvapí a začne bavit. To se ovšem nestalo.

26.12.2015 3 z 5

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Kniha se mi moc líbila. Tajemství je zde opravdu hodně, ale nevadilo mi to. Podle mně určitě stojí za přečtení.

26.12.2015 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Moc hezké čtení, rozhodně stojí za přečtení.

20.11.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Klasický erotický román. Tak, jak jsem od erotického románu nic nečekala, tak ani ničím nepřekvapil. Četla jsem jen první díl a myslím, že stačilo. Hovory, které se netýkaly sexu, by se daly napsat asi na 10 stránek. Ale jak říkám, od erotického románu jsem ani víc nečekala.

20.11.2015 3 z 5

Butik Astor Place Butik Astor Place Stephanie Lehmann

Zajímavý příběh, moc se mi líbil. Určitě doporučuji.

20.11.2015 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Ještě v polovině jsem si říkala, že to snad ani nemůže být Deaver. Obyčejný nezáživný příběh. Chtěla jsem ji odložit. Ale v posledních 3-4 kapitolách změna o 180 ° a teprve teď ta kniha dostala spád a závěr bezva. Rozhodně stojí za přečtení.

30.10.2015

Stalker Stalker Lars Kepler

Kniha se mi líbila, ale podle mne má i lepší. Chvílemi mi to přišlo zdlouhavý a překombinovaný.

29.09.2015 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Tento autor patří mezi mé nejoblíbenější autory. Mám přečtené skoro všechny jeho knihy. Tato kniha není špatná, je to Deaver, zase má téma dost propracované. Ale přišla mi maličko překombinová a trochu předvidatelná. Což se mi zatím u žádné jeho knížky nestalo.No, možná už jsem předeavrovaná. Ale pro toho, kdo jeho knih moc nečetl, tak dobrá.

14.06.2015 4 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Wilbur Smith

Tak tato kniha se opravdu nepovedla. Na jedné straně brutalita a na druhé straně dialogy, jak v červené knihovně nebo v knihách pro náctileté.

14.06.2015 2 z 5

Sto jmen Sto jmen Cecelia Ahern

Zase krásná knížka. Její knížky bych nazvala takovým pohlazením po duši. Pěkná, doporučuji.

15.03.2015 5 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Docela dobrá oddychovka, ale děj je hodně predvídatelný. Mám ráda její knízky, ale nedají se číst často. Potom už je to vsechno na stejný brdo. Prostě jednou za čas je to hezká romantika.

08.03.2015

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Krásná, nevšední a napínavá knížka, na kterou hned tak nazapomenu. Podle mně rozhodně stojí za přečtení. Je svižná a nevšední.

08.03.2015 5 z 5

Dar života Dar života Henry Denker

Výborná kniha, dobře se čte.

22.02.2015 5 z 5

Cesta ze ztracena Cesta ze ztracena Cecelia Ahern

Zajímavé čtení, jako vždy zvláštní námět, ale po dočtení je mi tak nějak hezky na duši.

04.03.2014 4 z 5