Gracinka Gracinka komentáře u knih

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Vrah se dá sice odhalit snadno hned na začátku knížky, ale příběh je tak poutavý, že čtenář prostě musí číst dál.

29.03.2024 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Příběh fajn, i když vraha čtenář odhalí už na začátku.
Mrzelo mě, že Ava s Lucem moc nespolupracovali.
Linka s vyšetřováním smrti Bigbeyho mě vůbec nebavila. Vůbec v knížce nemusela být.

16.03.2024 4 z 5

Zlatá vařečka Zlatá vařečka Jessa Maxwell

Příjemná čtivá kniha. I když jako detektivku bych ji neoznačila. Čekala jsem vyšetřování vraždy a napětí a to se objevilo jen na pár stránkách knihy. Jinak to byl velmi klidný příběh bez zvratů.

10.03.2024 4 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Konečně kniha se sympatickými hlavními hrdiny.
Moc pěkně se to četlo. Líbilo se mi, jak bylo vše propojené.

08.03.2024 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

To mě bavilo moc. Miluju Luca i Avu. Je příjemné, když hlavní detektivové nejsou labilní alkoholici na prášcích.

03.02.2024 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Super. Knížka mě uchvátila, přečetla jsem ji během jednoho dne. Helen prostě umí psát.

05.03.2023 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Chvílemi to bylo zdlouhavé, ale jinak se knížka četla dobře. Obzvlášť se mi líbily části, kdy on vzpomíná na svou ženu.

21.10.2021 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Příběh se mi docela líbil, i když se nic moc nedělo.
Ale co mi hodně vadilo, tak tenhle styl psaní: Někdo byl dole na dvoře. Jak jí to láme prsty. Miriam. Ještě než to začalo bolet.
Vždyť to sakra vůbec nedává smysl. Chvílemi mi přišlo, že se jedná o generátor náhodných vět.

15.09.2021 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Moc pěkný příběh. Odsýpalo to od začátku do konce. Měla jsem problém knížku odložit z ruky.

01.08.2021 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Už od půlky jsem tušila, kde je pravda. Ale jinak se mi knížka líbila. Oba hrdinové byli sympatičtí.

03.06.2021 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Nedokázala jsem přestat číst. Spousta napětí, spousta postav, spousta mrtvol.

10.04.2021 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Paráda!

05.11.2020 5 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Knížka se nedá odložit. Prostě musíte číst dál. Když už si myslíte, že víte, kdo je vrah, je všechno úplně jinak. Prostě boží.

06.05.2024 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

To byla obrovská nuda.
Děj téměř žádný, pořád dokola se opakuje to samé, spousta postav, které nejsou pořádně propracované.
Přidávám jednu hvězdičku za to, že vrah se dal odhalit až ke konci.

23.03.2024 2 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Část, kdy byla Jessica unesená byla super. Četla jsem jedním dechem. Kdyby to tak skončilo, bylo by to lepší. Druhá část knihy mi přišla zbytečně překombinovaná. Navíc člověk neví, jak se Kim rozhodla a jak to s ní dopadlo. A epilog byl celý špatně.

25.03.2023 4 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Úplně nevím, co o knížce napsat. Mám zvláštní pocity.
1. Zpočátku se celkem táhne.
2. Některé postavy mi přijdou pro děj zbytečné.
3. Člověk hned ví, kdo je Beth.
4. Netuším, proc byla knížka psaná od večera do rána. Až na tajemství Bex se žádné závratné překvapení nekonalo. Kdyby byldej posloupně, četlo by se to stejně, akorát by to byla menší otrava.

11.02.2023 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Vadilo mi, že Kim neracovala se svým týmem, Travis mě neskutečně štval, ale bavila mě doktorka A. Dlouho se nic moc nedělo a konec přišel rychle.

19.06.2022 4 z 5

Mrtví umí mluvit Mrtví umí mluvit A.K. Turner

Brilantně napsané. Příběh mě od začátku vytáhnul do děje. Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická. Hlavně svou empatii, inteligencí a houževnatostí.

16.05.2022 5 z 5

Puls Puls Felix Francis

Poměrně nudný táhnoucí se děj. Spíš to byl příběh o nevyrovnané lékařce než příběh z dostihového prostředí.
První kniha od Felixe, co jsem četla a nemám odvahu zkusit jinou.

29.12.2021 2 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Kdyby se v knize opět nemotal děj kolem cvoka Alex, dala bych 5 hvězdiček.

24.04.2021 4 z 5