gilt gilt komentáře u knih

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Trvalo mi dlouho se knihou prokousat. Měla ale překvapivý konec. Nebylo to špatné.

09.11.2020 3 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Mazec!!! Fakt úžasně napínavé, skvěle napsané! Doporučuji

09.09.2020 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knihu mi půjčila kolegovo žena. A musím říct, že se mi opravdu trefila do vkusu. Zhltla jsem ji na dvakrát. Moc se mi líbila. Bylo to napínavé a nečekala jsem, že to dopadne, tak jak to dopadlo.

23.03.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mě se to moc líbilo! Napínavé a mělo to spád. Bryndza prostě nezklame!

28.01.2020 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Skvělá knížka, čte se dobře, je poutavě napsaná a závěr překvapil. Za mě palec nahoru.

05.11.2019 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Nejlepší dětská knížka - aspoň pro mě. Je tak laskavá, humorná a okouzlující. Dodnes ji čtu, když jsem nemocná.

01.09.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Kniha mě úplně pohltila. Líbily se mi všechny tři díly.

19.06.2014 5 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Skvělé a napínavé čtení. Mám tohoto autora prostě ráda.

06.03.2014 5 z 5

Příslib lži / P.S. Miluji tě / Kodex / Léto, které nikdy nebylo Příslib lži / P.S. Miluji tě / Kodex / Léto, které nikdy nebylo Cecelia Ahern

Mám ráda tyhle vydání více autorů v jednom. Je to praktické. Normálně bych si totiž nevybrala P.S.Miluji Tě ke čtení. Nemám ráda slaďáky. Ale přečetla jsem ji během jednoho dne až do tří do rána. Od první do poslední stránky jsem brečela. Silný zážitek

24.01.2012

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha me docela zklamala. Jsou tam vtipné hlášky, ale jinak nic moc.

29.12.2019 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Po dlouhé době se mi stalo, že jsem knihu nedočetla. Nemám ráda, když je identita vraha odhalena hned na začátku. Takž ani nemůžu hodnotit, jaká byla.

03.10.2019 1 z 5

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Knížka je vtipná, skoťáci jsou skvělí, dovolená na horách paráda. Jen ta politika - docela nuda.

25.08.2015

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Docela síla, napínavé od začátku do konce.

21.04.2015 5 z 5

Smutné pondělí Smutné pondělí Kathy Reichs

Skvělé, napínavé, šokující. Četla se jedním dechem.

26.02.2014 5 z 5

Divoké kosti Divoké kosti Kathy Reichs

Napínavé, čtivé od začátku až do konce. U Kathy Reichsové se vždycky navíc dozvím něco nového.

20.02.2014 5 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Další napínavá kniha! Četla se dobře, nemám, co bych vytkla. Snad jen - kdo to teda šramotil u rodičů na zahradě?

14.10.2013 5 z 5

Vážná tajemství Vážná tajemství Kathy Reichs

Docela mě nudily pasáže s popisem krajiny a hlavně mi připadalo zdlouhavé to popisování historie. Ale je to nutné k pochopení děje.
Jinak se mi samozřejmě knížka líbila. Reichsová nikdy nezklame. Jaký je další díl?

30.09.2013 4 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Knihy s Rune mě tak nějak od Deavera baví nejmíň :)Rozčiluje mě její nepořádnost a zbrklost, kvůli které se často dostane do průšvihu. Mám raději chladnost a profesionalitu Lincolna Rhymea.

29.07.2013 3 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Napínavé, překvapivé obraty - skvělá kniha.

29.07.2013 5 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Zvláštně psaná kniha. Slyšela jsem ji dokonce i jako audioknihu. Smutný příběh

29.07.2013